• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

SMEÆE NA JAHORINI

Started by gagi, 01 April, 2008, 10:47:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


gagi

VIDIM DA OVA TEMA NIKOG POSEBNO NE ZANIMA ©TO OPET NE©TO GOVORI O NAMA...ZAR NE :'(

safetbeg


Onill

ova tema je bila aktuelna jos prije...vip je odgovorio da korpe za smece imaju...ali neke nevidljive jer ja ih nisam vidio, a vidim da ih nisu vidjeli ni ostali forumasi.... puf:)


gagi

Quote from: Onill on 03 April, 2008, 15:48:45
ova tema je bila aktuelna jos prije...vip je odgovorio da korpe za smece imaju...ali neke nevidljive jer ja ih nisam vidio, a vidim da ih nisu vidjeli ni ostali forumasi.... puf:)
Onil-e èini mi se da kako se sezona bli¾i neminovnom kraju ova tema postaje sve aktuelnija..verovatno zbog gomila smeæa ispod liftova koje iz dana u dana rastu...sumnjam da æe bilo ko organizovati skupljanje tog istog smeæa pre poèetka nove sezone,a onda æe to sve lepo da pokrije novi sneg...

Onill

ma na svakoj zicari na pocetnoj stanici treba staviti veliku korpu u kojoj ce biti PVC kesa i resiti ovaj problem...vip je rekao da to ima...ja stvarno vidio nisam cak sam jednom nosio celi dan flasu u dzepu...prazanu naravno...i ako ima mozda ima ona mala kancelariska negdje sutnuta u cosak...stavi se ona velika kanta na vidno mesto i resi se ovaj problem...te se nadam da ce nekulturni seljaci  da se malo emancipuju  puf:) 3:(pa nece sa zicare bacati flase,kutije od cigareta ili od chokolada papire....

vip-jahorina

sto se tice smeca, najveci nam je problem sto ga gosti bacaju gdje stignu, prije svega sa zicara onu finu flasicu i cokoladu koje su kupili cekajuci na zicu frknu, onako fino da poleti, pa kad se otopi imas sta vidjeti.
druga stvar, u naselju sator smo postavili vise kucica za smece, veliki dio gostiju koristi kucice, ali uvijek i svaki dan nadjemo pored puta vrece sa smecem, sta da radimo, policjac, penderk :bravo::( ili prijava, globa :bravo::( .Svugdje u svijetu je to normalno, plati globu, da smo u starom sistemu, platila bi ledja police:(

sto se tice postavljana kanti, vreca i sl. njih ima bar u pocetku sezone, sta se desi u medjuvremenu ne znam, ali bi trebali to pitanje postaviti nadleznim, sto cemo i uraditi.

ziponja

Meni smeta prodaja cokoladica, sokova i svega ostalog uz zice.
Mislim bas je onako bez veze. Prolazis kroz sumu prodavaca i izlozene robe .
Ako im se ne isplati prodavati negdje u uredjenom prostoru, van staza onda ne treba dozvoliti ni ovo.
Ionako mislim da je sve to nelegalno, na divljaka, a steta koja se nanosi image-u Jahorine, prljavstina koja se stvara odbacivanjem omota, flasa i sl,
na sto takva prodaja sigurno ima mnogo uticaja, je nemjerljiva.
Pa nema niko ko je bio na Jahorini da ne spomene to smece i te prodfavce ( divlje-pretpostavljam)


alfa

predlazem tri stvari u vezi bacanja smeca;
-ko baci flasu ili bilo sta drugo sa zice da se za primer ostalima on sam baci sa zice ;D
-ko baci flasu ili bilo sta drugo sa zice mora da posadi jednu krusku na Jahorini ;D ;D
-ko baci flasu ili bilo sta drugo sa zice mora meni da plati jednu turu u kafani ;D ;D ;D

Onill

samo stara dobra spanska inkvizicija ko baci flasu ! skije i stapove mu ugurati u analni otvor! 3:(

alfa

Quote from: Onill on 04 April, 2008, 15:53:22
samo stara dobra spanska inkvizicija ko baci flasu ! skije i stapove mu ugurati u analni otvor! 3:(
I obavezno staviti plutani cep na gore navedeni otvor ;D ;D ;D

alfa