• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 28 March, 2008, 22:20:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

neca

danas sam nesto sa zicarima pricala i oni kazu da ce najvjerovtnije raditi zice do 13.04. to jeste jos sledeci vikend, a za kasnije mozemo se nadati zelji i olimpiku.

supra

Evo par slika sa Jahorine Pajeza¾i sa Jahorine by Zip vidite kako je bilo danas 06.04.2008 [/font]

ZORAN NS

eto vratih se juèe iz raja u pakao na poslu, dva predivna dana za vikend, jest u subotu bila magla ali za skijanje strava, naravno ko poznaje planinu. ali nedelja raj sunce, provod, skijanje, puno ljudi pozitivnog duha, da èovek po¾eli da traje veèno!!! ali na¾alost ¾ica radi do 16h i ajmo kuæi. POZDRAV DO SLEDEÆE GODINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

borderka

Quote from: ZORAN NS on 07 April, 2008, 16:18:10
eto vratih se juèe iz raja u pakao na poslu, dva predivna dana za vikend, jest u subotu bila magla ali za skijanje strava, naravno ko poznaje planinu. ali nedelja raj sunce, provod, skijanje, puno ljudi pozitivnog duha, da èovek po¾eli da traje veèno!!! ali na¾alost ¾ica radi do 16h i ajmo kuæi. POZDRAV DO SLEDEÆE GODINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
upravo tako... vikend je bio divan. nadam se da cemo imati jos jedan ovakav mada gledajuci temperature... cisto sumnjam.  :(

neca



borderka

zip optimista ko i uvijek... Bog te cuo, al ja nesto nisam ubijeðena da ce povuci jos ovaj vik. gledaj temperature sve iznad, ne nule, nego +5. svaki se vik "oprastam" od bordanja i to tako sentimentalno da moj organizam to vise ne moze podnijeti...



gagi

Quote from: borderka on 08 April, 2008, 11:09:23
zip optimista ko i uvijek... Bog te cuo, al ja nesto nisam ubijeðena da ce povuci jos ovaj vik. gledaj temperature sve iznad, ne nule, nego +5. svaki se vik "oprastam" od bordanja i to tako sentimentalno da moj organizam to vise ne moze podnijeti...
nisi sama...veæ treæi vikend govorim sebi idi gore verovatno je poslednji za ovu sezonu...

zidoo

ode....  :'( dodje kisa i +5 ... vidimo se u decembru  >:D >:D

mirko47

Zasto danas ne rade uspinjace ? Ja bih za vikend skijao, ne mogu da cekam do decembra.
Moze li mi ko odgovoriti hoce li raditi uspinjace za vikend ?

ziponja

Quote from: mirko47 on 09 April, 2008, 17:09:15
Zasto danas ne rade uspinjace ? Ja bih za vikend skijao, ne mogu da cekam do decembra.
Moze li mi ko odgovoriti hoce li raditi uspinjace za vikend ?
Najvjerovatnije da ce raditi zeljo i olimpic liftovi.Za zice ne znam, zavisi od snijega ??.

mirko47

HVALA ZIP, uplasio sam se da za vikend nece nista raditi, manje se brinem za sneg ako ga ima danas pola metra zadrzace se do prekosutra

ziponja

I ja tako mislim.U nedelju bi u Rajskoj trebalo biti skijanja , po solidnom vremenu.