• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 28 March, 2008, 22:20:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!


borderka

Quote from: ziponja on 01 April, 2008, 17:43:06
Quote from: ziponja on 01 April, 2008, 17:42:48
Quote from: borderka on 01 April, 2008, 17:32:40
vikend je bio odlican, drago mi je sto vidim ovu prognozu i unaprijed se veselim sljedecem...
Uciteljka vidio sam da boardas u paru !!!!!
Sa drugaricom
tek sad vidjela... hahahha cuj bradu... drugarica... hahahahah

borderka

GAGI BORDA LI SE SAD ZA VIK??? :)))))

gagi

NARAVNO DRUGARICE,A ZAR BI MOGLO NE©TO BOLJE DA SE SMISLI KAKO POTRO©ITI VIKEND... ;D
VIDIMO SE GORE?

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!



borderka

hoce li sutra raditi zice... vidim da danas ne rade. znam da niste vidovnjaci al me strah da nece raditi...

dadot


zedhus

©ta li se krije u ovoj magli...?  ???

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

neca

nazalost danas sam bila 300 km od jahorine pa ne odoh.jel neko bio danas gore kako je bilo,zip,vip?
vidimo se ujtro jurnjava po stazi..... >:D >:D >:D

BBB

Pitanje: ©to je sa ski liftom Skoèine i dali je ova ski staza bila u pogonu ove sezone?
Pozdrav iz Zagreba.

ziponja

Quote from: BBB on 06 April, 2008, 18:00:25
Pitanje: ©to je sa ski liftom Skoèine i dali je ova ski staza bila u pogonu ove sezone?
Pozdrav iz Zagreba.
Trenutno ne radi. ALi bila je u pogonu. Sjecas se one zgode kad si raja ostala na zici. I poslije toga je bila jos , mislim dva tri puta po dva tri dana i nista.
Na Praci je problem sto je nisko. Kraj staze na cca 1270m. A tu rijetko bude dovoljno snijega. Bar ove sezone. Inace ove godine sezona ne samo sto je duga ( evo danas se skijalo kao u sred januara na cca 80cm utabanog snijega, nigdje kamencica) nego je i snijeg pravilno rasporedjen , he he he :D :D :D :D :D :D

vip-jahorina

za sada stvarno nema potrebe da se staza na skocinama priprema, jer sa ovim brojem skijasa je i ovo previse, iako ja mislim da dole nema bas previse snijega.

Skocine ce opet raditi iduce godine