• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 28 March, 2008, 22:20:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

neca

Quote from: gagi on 01 April, 2008, 11:17:01
NISAM VEROVAO DA LJUDI NE ZNAJU DA NA JAHORINI IMA SNEGA...MISLIM DA BI BILO DOBRO U JUTARNJI TV PROGRAM UBACITI IZVE©TAJ SA JAHORINE,BILO BI VI©E GOSTIJU...
неко ми рече да на јутарњем на пинку буде свако јутро извјештај са јахорине ideea:(


ziponja

Za promjenu, danas nisam bio na Jahorini. Ali cuo sam se sa prijateljem koji je otisao gore . Kaze da je super. Staze uradjene ko bonbon. Moze se skijati do 14 sati kao da je januar ,tako su dobre staze a tome doprinosi i mali broj skijasa.m Poslije 14 sati lagano , ali i dalje sve O.K.
Nema raje.
Snijega preko nekoliko...
Poslije ovih padavina sto se oce3kuju nadam se sjajnom skijanju po cijelcu , a zatim lagano do 1 Maja ( po malo )
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D




vip-jahorina

sta ce "zedhus" pitao nas je 200 puta kakv je put do jahoirne? (:smijeh:


SVOXY

Koliko kosta ski-pass /dnevni,dvodnevni ili trodnevni .
FLOWBOARD

dejos86

Dnevni ski pas je 15KM, dvodnevni je 24KM. Pozdrav

SVOXY

Hvala puno na informaciji vidimo se u petak... ::) ;)
FLOWBOARD

borderka

vikend je bio odlican, drago mi je sto vidim ovu prognozu i unaprijed se veselim sljedecem...

ziponja

Quote from: borderka on 01 April, 2008, 17:32:40
vikend je bio odlican, drago mi je sto vidim ovu prognozu i unaprijed se veselim sljedecem...
Uciteljka vidio sam da boardas u paru !!!!!

ziponja

Quote from: ziponja on 01 April, 2008, 17:42:48
Quote from: borderka on 01 April, 2008, 17:32:40
vikend je bio odlican, drago mi je sto vidim ovu prognozu i unaprijed se veselim sljedecem...
Uciteljka vidio sam da boardas u paru !!!!!
Sa drugaricom

gagi

nije bilo nikakve drugarice koliko sam ja video...sve "drugarice" su imale bradu...he,he