• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 28 March, 2008, 22:20:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

neca

Quote from: borderka on 17 April, 2008, 21:37:31
ili pak rafting na uni...  ;D
bolje rafting na tari brzi je  :-*

borderka

mozda jest al una je ljepsa...  ;D ma vidi se da sam iz krajine

zedhus

UNA je ipak pospora i vodostaj zna da zezne u veæini sluèajeva  sleep:(, a TARA je za prave je..ce i znalce...  >:D >:D >:D
I GAGIJU poruèujemo da skokne do Vignja kraj Orebiæa...

Pozdrav extremistima!
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

vip-jahorina

ja sma najbolje do sada "raftao" na zrmanji. pravo ludilo.
tara je krajem iduceg mjeseca u planu, naravno ako vrijeme dozvoli.

Onill


neca

Quote from: Onill on 20 April, 2008, 17:21:55
Tema je stanje na jahorini! devil:(
stanje na jahorini je za suncanje lagane pripreme za more  :-* :-*


SVOXY

 :bravo::( Jedva cekamo sledecu sezonu na Jahorini  ali se vec uveliko spremamo za naredne izazove kao sto je Tara-rafting krajem maja meseca . Posle Tare bi bilo dobro oprobati se u KAJT-SURFINGU  na Adi Bojani kraj Juna meseca  ili pocetak Avgusta .Imam jedno pitanje ya VIP-JAHORINU ,,, Dali je istina da su skijalista Srbije i Mladjan Dinkic dobili tender za uredjenje novih zica i ski staza na Jahorini ... i ako je istina dali ce se do naredne sezone staviti neki novi cetvorosedi na planini ..hvala unapred  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :D :D austin:( austin:(
FLOWBOARD

vip-jahorina

mi ovdje nista ne znamo o tome. niti smo prodavali niti smo trgovali. kao sto znate odbijeni su i cesi i austrijanci i rusi pa i svi ostale koji bi htjeli slag pobrati....
mozda ima nekih sto bi rado jahorinu prodali, ali za sada je ona 100% nasa.
vertikalni transport mogu samo budale prodati. hotele bi se mogli prodati ali vertikalni transposrt ne bi smio se prodavati.

SVOXY

Hvala na odgovoru , pozdrav iz Novog Sada,, ;)
FLOWBOARD

supra

Quote from: ziponja on 15 April, 2008, 21:10:17
Quote from: supra on 15 April, 2008, 20:36:14
    Bez ljutnje narode :)   Engelberg Titlis 4 metra i 40 centimetara svije¾eg snijega!!! JOJ!!!

               WEBCAM U®IVO, PA DA VIDIMO KAD ÆE DA SE ISTOPI
[/font]
E jest mi neki snijeg ....
;D ;D ;D ;D ;D
:D :D :D :D :D
8) 8) 8) 8) 8)
Jest kako da nije.... 530 cm!!!!  Da... Da... Da... 25 April, 2008, 17:12:04 530 CM !!![/size][/font]

gagi

prebaci jedan metar na Jahorinu... ;)

borderka

sad gledala web cam bas me neka tuga uhvati kad ugledah one ogoljene staze... :( :( :( :( :(

supra

                      Moram malo, nemojte da se ljutite  ::)
                    Evo kako je danas kod mene vrijeme...
                Djelimièno oblaèno - Temperatura 29C
                 Fotka slikana sa suprinog prozora - Visina (brda) planine oko 1300m
[/font]

vip-jahorina

samo jos kad bi se mogli popeti do vrha, naravno sa zicom, planinarima ostavljama trebevic cr:)