• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 28 March, 2008, 22:20:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Nastavak teme o stanju na Jahorini !!!

enkidu

E, pa, poshtovana gospodo, veoma vam zavidim na danashnjem skijanju koje cete besomuchno upraznjavati na olimpijskoj lepotici!  :bravo::(
Nadam se da cete uzivati u savrshenom danu. Takodje, se nadam da cete sachuvati malo snega za iduci vikend, jer moja bolest polako kopni, a snaga se vraca u zglobove!
U medjuvremenu vas sve pozdravljam, i molim da mi docharate situaciju sa Javorine ovog prelepog vikenda.

Srdachno vash,
Enkidu-divljak stepe

enkidu

http://www.snow-forecast.com/resorts/Jahorina/6day/top

:D :D :D :D

I idemo novi krug, nova voznja!!! Od srede opet sneg!!! hahahaha.... Ludilooo!!!

vip-jahorina

Prognoza 6denvna na naosj stranici i to na nasem jeziku:
Vremenska prognoza Jahorina

enkidu

jbg... meni u bookmarku ona...
mojne da se ljutish  ;D

ziponja

Stvarno ne znam sta da kazem .
Sjajno
Fotke imam , ali posto pretpostavljam da su svi forumasi ( izuzev par njih  koje necemo imenovati nego znacajno pogledati  ;) :D :D ) bili danas gore nisam jos siguran da cu ih postati. Mozda kasnije.
Uglavnom sutra idem na Bjelasnicu za promjenu pa cemo vidjeti


neca

divan dan,planirali smo da skijanje na jahorini  produzimo nocnim na bjelasnici al toliko je bio divan dan da je bukvalno bilo  steta odmarat tako da je ponestalo snage za bjelasnicu. sleep:( sleep:( sleep:( sleep:(

MIKY

Quote from: ziponja on 29 March, 2008, 16:57:27
Stvarno ne znam sta da kazem .
Sjajno
Fotke imam , ali posto pretpostavljam da su svi forumasi ( izuzev par njih  koje necemo imenovati nego znacajno pogledati  ;) :D :D ) bili danas gore nisam jos siguran da cu ih postati. Mozda kasnije.
Uglavnom sutra idem na Bjelasnicu za promjenu pa cemo vidjeti

Ajde, ne moras uvijek ti, nek neko stavi slike za nas bolesne, shto ne mogosmo doæi

nixid

ovako:

navijam sat u 8:00 zivotinja me budi u malo ranije...pijem kafu otvaram forum (web uzivo) fantazija...skije na rame u auto i furaj..usput jedem pastete sa sirom, zurim jedva cekam..ispred mene neki kamion vuce faking drva....nervozan sviram bezpotrebno ali meni se zuri..lagano se penjem na planinu, snijga na nema mapi...hvata me panika kad ono iza krivine boom snijega ko u bajci...parkiram auto niko ne naplacuje kartu jeee...brzo oblacim pancerice bacam skije kupujem kartu 15 KM dnevna na zici sam u 10:00 skino sam se sa zice u 15:45..:D

ovako snijea ima, malo se topi vruce je jer sunce przi citav dan...

ma da skratim :d sve ukupno za danas cista 10 ako se uzme u obzir da je kraj marta, ako bude manje sunca mozda i iduci vikend da se skija vidjet cemo....




maq

Quote from: enkidu on 29 March, 2008, 12:53:18
E, pa, poshtovana gospodo, veoma vam zavidim na danashnjem skijanju koje cete besomuchno upraznjavati na olimpijskoj lepotici!  :bravo::(
Nadam se da cete uzivati u savrshenom danu. Takodje, se nadam da cete sachuvati malo snega za iduci vikend, jer moja bolest polako kopni, a snaga se vraca u zglobove!
U medjuvremenu vas sve pozdravljam, i molim da mi docharate situaciju sa Javorine ovog prelepog vikenda.

Srdachno vash,
Enkidu-divljak stepe

slicna situacija kao i kod enkidua.Bolest me natjerala da propustim 2 savrsena vikenda...
Ono sto nam preostaje da se nadamo brzom zahladjenju i vjerovanjem u ovu prognozu  ;D

zedhus

Nevjerovatno...
Kad sam pomislio  poslije zadnje zice u subotu da vise nema skijanja radi otopljavanja, to isto vece pada nekoliko centi novog snijega i temperatura ide za nekoliko stepeni dole!
Danasnji dan je bio jedan od boljih dana u sezoni, i samim time,po meni, pecat na ovogodisnju sezonu, jer sudeci po onom sto sam gore ostavio - KO JE JAMIO, JAMIO JE!
Pozdrav svim forumasima, VIP-u, i sasavom,kojeg sam sasvim slucajno upoznao ispred vikendice dok sam cjepko drva!
Cujemo se!
devil:(
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

neca

uffff danas sam naparavila bezbroj zica sevsenstvo ,zice su radile do 5 ,9 sati skijanja u cugu  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
dan je bio bas super i staze su bile dobre dolazite ljudi ko god moze stteta je propustit ovako nesto :-* :-*