• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 10 March, 2008, 14:46:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pingvince_bg

svaka cast Zip,kao i uvek fantasticne fotke!
Samo,nesto mi cudno kad gledam ove fotke,neutabane  staze,skoro da ne prepoznajem da je to Jahorina!!!  :D

ziponja


ziponja

Quote from: tasha_bg on 26 March, 2008, 19:19:33
svaka cast Zip,kao i uvek fantasticne fotke!
Samo,nesto mi cudno kad gledam ove fotke,neutabane  staze,skoro da ne prepoznajem da je to Jahorina!!!  :D
Ovo je danas za skijase. A utabat ce ih za vikend za turiste  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ziponja


ziponja

Quote from: gagi on 26 March, 2008, 19:14:00
Sve mi se èini da æe ove godine naiæi i poneki "aprilski voz" na ovom forumu... :) ;D
Tako je . Bez sumnje
:D :D :D :D :D :D
Mozda i 1Majski  ;D ;D ;D ;D ;D

ziponja


ziponja


ziponja


sasav

I ja sam bio danas gore i bilo je Fantastièno.  Najava  za vikend je idealna ...

jast


enkidu

 :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Bolest se isprechila izmedju mene i ovih predivnih pejsaza!!!!!!!!! Ovaj vikend po svoj prilici bez Panèevaca...
buaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..................

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

enkidu

ubacite neki suicide smajli....  :(

gagi


enkidu

da se samoubijem eto to bih ja sada...

gagi

DE,DE..NEMA RAZLOGA ZA TAKVO RASPOLO®ENJE,VIDI© DA ÆE SEZONA BITI PRODU®ENA NA ÈITAV APRIL,A MO®DA UZ MALO SREÆE I DEO MAJA...UHVATIÆEMO JO© KOJI DAN ZA U®IVANJE NA JAHORINI... :)