• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 10 March, 2008, 14:46:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

vazno je da "veju" :bravo::( mogle su i malo prije vejati  8)

neca

da istina evo jos uvjek veju,ma nek samo veje.
Zasto sad kad ima toliko snijaga posjeta forumu nekako opada,ljudi dolazite,velika je steta da propadne ovakav divan snijag :D :D

vip-jahorina

trenutno je 20-25 ljudi na forumu, bilo ih je u toku dana 35 istovremeno. nije to malo  cr:)
ali nam je malo gostiju trenutno na Jahorini. Savrseni uvijeti, snijega ko u prici, staze iz bajke, ali tako je to uglavnom krajem marta.
na zalost.
trebali bi odgovorni iz oc-a ulagati malu u spotove u Srb i Hrv pa i Slo sada, a ne na OSM-u u januaru.
Mi smo davali par intervja u Hrv i jedan u Srb, ali je to malo da ljudi stvarno vide sta se desava na Jahorini.
Pa ova politicka sr.... A pojma nemaju da kod nas ne pali vise ta, bar na Jahorini. a ne nas zovu njih 30 iz Hrvatske sad preko Uskrsa, pitaju jel sigurno ovdje zbog priznanja Kosova. A u stvarnosti je ovdje vise nego sigurno, i imamo konstanto posjetioce iz cijele bivse Jugu. Tako da im je sigurnije ovdje nege bilo gdje trenutno. Cak imaju uz jos i Bonus ;)

ISO


sergio

Ja bio za vikend sa drustvom.
steta sto nas vreme nije posluzilo.
skijalo se.
ako ovaj vikend bude kao po prognozi, opet dolazimo.
nije nam tesko voziti 7 sati.
Samo neka veje

cicica

Pozdrav svim forumasima.  ;D
Moram da priznam da sam veliki ovisnik i zaljubljenik ove lepotice...  :-*
Tako da, eto mene ovog vikenda gore...

E da, pratim vas svakodnevno mesecima... Super ste.

alfa

Pred nama je jos jedan savrsen vikend ;D ;D ;D
sunca i snega koliko hoces ;D ;D ;D
vidimo se gore

vip-jahorina

Quote from: cicica on 25 March, 2008, 12:55:56
Pozdrav svim forumasima.  ;D
Moram da priznam da sam veliki ovisnik i zaljubljenik ove lepotice...  :-*
Tako da, eto mene ovog vikenda gore...

E da, pratim vas svakodnevno mesecima... Super ste.

hug:( hug:( hug:(

vip-jahorina

trenutno na forumu: 41 korisnik !!!

enkidu


Jhontra

Vidim rade 3 zice, sto je meni dovoljno, ali se pitam se isplatili se dolaziti sutra ili cekati subotu!
???

ziponja

Quote from: Jhontra on 25 March, 2008, 14:20:22
Vidim rade 3 zice, sto je meni dovoljno, ali se pitam se isplatili se dolaziti sutra ili cekati subotu!
???
Najbolje sutra , pa docekaj subotu i nedelju na Jahorini. Rijetka je prilika biti krajem marta u ovakvim uslovima kakvi su sada gore. Zato """Ajmo curice , ajmo decaci, studenti djaci, milicajci""



Cokie

Ja bih odmah za viken ali je iz Ljubljana 6 sati+ vo¾nje.
LP