• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 10 March, 2008, 14:46:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

borderka

mene cete lako prepoznati, ja sam ona sa grtalicom hahahahahahah

ziponja

Quote from: borderka on 20 March, 2008, 19:52:05
mene cete lako prepoznati, ja sam ona sa grtalicom hahahahahahah
Ma cuj , mnoge od vas ce doci sa grtalicom. Tako da nece biti bas lako prepoznati Zlatu medju njima

sasav

ZIP vijdejcu ja kada je trka veterana pa æu ti javiti

pingvince_bg

ljudi niste ni svesni koliko vam zavidim,barem vama sto ste iz Sarajeva,sa Pala i sl!  :'(  Ja bih non stop visila na Jahorini! A sad kad jos ima i toliko snega...
Ja kad sam bila u periodu od 23.02.-01.03. jedva da je i bilo snega,vise je bilo blata. Sad kad ima snega,ja ne mogu da dodjem! Dodje mi da se ubijem.
Uzivajte ljudi,i skijajte malo i za nas koji ne mozemo da dodjemo!  ;)

ziponja

Quote from: sasav on 20 March, 2008, 20:23:03
ZIP vijdejcu ja kada je trka veterana pa æu ti javiti
Bas Ti hvala Sasa


pingvince_bg

Znam ja za tu opciju,ali to je izvodljivo kad si zaposlen,pa imas svoju platu. Sto kod mene nije slucaj,jer imam studentski budzet  >:( Inace ne bih ni razmisljala,vec bih bila na skijama i uzivala  ;D U svakom slucaju,skijajte malo i za nas koji ne mozemo da dodjemo!!!

alfa

Quote from: ziponja on 20 March, 2008, 18:42:58
Sutra pocinje takmicenje u ( paraglajding + skijanje ) traje tri dana , tako da ce i to biti interesantno.
Da li neko zna za kup veterana kada je ove godine i gdje se prijavljuje ???
Ziponja druze kup za veterane je zadnji vikend ovog meseca(znaci za deset dana) i ove godine se odrzava prvi put na Poljicama(do sada olimpik i zeljo).Mislim da se mozes prijaviti u Granzovu jer koliko su mi rekli on je u odboru za organizaciju.Kotizacija ce biti 10 maraka a organizuje se besplatan rostilj i pivo za takmicare a i za posetioce.Nisam ucestvovao do sada(jos uvek ne spadam u tu kategoriju ;D) kao takmicar ali  ko god dodje bice fenomenalno zezanje ;D ;D ;D

sasav

Quote from: alfa on 20 March, 2008, 22:29:21
Quote from: ziponja on 20 March, 2008, 18:42:58
Sutra pocinje takmicenje u ( paraglajding + skijanje ) traje tri dana , tako da ce i to biti interesantno.
Da li neko zna za kup veterana kada je ove godine i gdje se prijavljuje ???
Ziponja druze kup za veterane je zadnji vikend ovog meseca(znaci za deset dana) i ove godine se odrzava prvi put na Poljicama(do sada olimpik i zeljo).Mislim da se mozes prijaviti u Granzovu jer koliko su mi rekli on je u odboru za organizaciju.Kotizacija ce biti 10 maraka a organizuje se besplatan rostilj i pivo za takmicare a i za posetioce.Nisam ucestvovao do sada(jos uvek ne spadam u tu kategoriju ;D) kao takmicar ali  ko god dodje bice fenomenalno zezanje ;D ;D ;D

u sklopu veterana ima kategorija "buduæi veterani" tako da Alfa mo¾es se prijaviti

sasav

Quote from: ziponja on 20 March, 2008, 18:42:58
Sutra pocinje takmicenje u ( paraglajding + skijanje ) traje tri dana , tako da ce i to biti interesantno.
Da li neko zna za kup veterana kada je ove godine i gdje se prijavljuje ???

tokom vikenda je i otvoreno prvenstvo republike Srpske u alpskim disciplinama za cicibane i Pionire. Subota veleslalom nedelja slalom. ZIP biæu gore pa se javni da se upoznamo.

alfa

ma prijavio bi se ja ali kad god krenem do onih sto upisuju naletim na krusku i tako to krene ;D ;D ;D

alfa

ipak sam ja miran i tih kafanski covek ;D ;D ;D
drzim se stare parole JEDNA ZICA JEDNA KRUSKA a za takve nisu da se takmice nego da prisustvuju i uzivaju ;D ;D

sasav

Quote from: alfa on 20 March, 2008, 22:42:09
ipak sam ja miran i tih kafanski covek ;D ;D ;D
drzim se stare parole JEDNA ZICA JEDNA KRUSKA a za takve nisu da se takmice nego da prisustvuju i uzivaju ;D ;D

A varijanta dvije kapije pljoska iz d¾epa pa dalje i tako redom.. VA®NO JE UÈESTVOVATI

alfa

Retko priznajem da je neko drugi u pravu ali moram se sloziti da ideja zvuci vise nego dobro ;D ;D ;D

gabrijelos

kakva je najnovija situacija u ove vecernje sate na jahorini