• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 10 March, 2008, 14:46:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

radile su danas poljice.
ocigledno su ovi iz tehnicke sluzbe procijenili da mogu postit u pogon poljica

borderka

dakle rade za vik??? to mi je od zivotne vaznosti molim vas recite da ce raditi poljice...

neca

Quote from: borderka on 20 March, 2008, 16:54:47
dakle rade za vik??? to mi je od zivotne vaznosti molim vas recite da ce raditi poljice...
do vikenda ima jos 32 sata svasta se moze izdesavat do tad ko zan sta ce bit al ako ne bude vjetra i mecave zasto ne bi radile poljice? puf:) puf:) puf:)

borderka


neca

Quote from: borderka on 20 March, 2008, 17:10:33
pa ovih dana nisu radile.....
nije bilo ljudi,a pocetkom sedmice je i manjkalo snijega pa su radili samo liftovi.a za vikend bi trebalo bit ljudi austin:(

borderka

ja ja bice ljudi... bicu ja hehehe :bravo::(

ziponja

Quote from: borderka on 20 March, 2008, 17:16:58
ja ja bice ljudi... bicu ja hehehe :bravo::(
Ako se od snijega bude moglo doci gore !!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

borderka

mijenjam golfa 5 za grtalicu ;)

vip-jahorina

sjecate li se prije 3 godine kad nas je zatrpao snijeg, oko 3,5 metra. kad smo hodali ko da smo u ratu kroz rovove, s tim sto su ovi bili dublji.
bila je otvorena samo jedna traka od pala do jahorine (Sasina ideja - inace bi bio kolaps), a sa strane nabacani snijeg od 5-6 metara visine. ja sa ladom nivom sam se jedva probijao.
auta u satoru su bila ispod nivoa po kojem hodamo. ljudi ih nisu mogli do kraja zime otkopati. tada jest krenula sa obilnim padavinama vec pocetkom febr, ali je skoro non stop 1,5 padao. ja sam izmjerio tada 9 metara snijega (bez slijeganja).


vip-jahorina

Quote from: borderka on 20 March, 2008, 17:40:14
mijenjam golfa 5 za grtalicu ;)
imam je ispred vikendice onu rucnu, sa gusjenicama, doduse jest pojaka, ima 10 konja afrocool:(
koliko ima tvoj golf

ziponja

Quote from: vip-jahorina on 20 March, 2008, 17:40:49
sjecate li se prije 3 godine kad nas je zatrpao snijeg, oko 3,5 metra. kad smo hodali ko da smo u ratu kroz rovove, s tim sto su ovi bili dublji.
bila je otvorena samo jedna traka od pala do jahorine (Sasina ideja - inace bi bio kolaps), a sa strane nabacani snijeg od 5-6 metara visine. ja sa ladom nivom sam se jedva probijao.
auta u satoru su bila ispod nivoa po kojem hodamo. ljudi ih nisu mogli do kraja zime otkopati. tada jest krenula sa obilnim padavinama vec pocetkom febr, ali je skoro non stop 1,5 padao. ja sam izmjerio tada 9 metara snijega (bez slijeganja).


Zice su radile kao ski liftovi

vip-jahorina

ono brdo iznad satora - tamo si vukao skije po snijegu, zelje se ne sjecam, ali nevjerum da se moglo preko onog prvog brda izaci

ziponja

Quote from: vip-jahorina on 20 March, 2008, 17:53:13
ono brdo iznad satora - tamo si vukao skije po snijegu, zelje se ne sjecam, ali nevjerum da se moglo preko onog prvog brda izaci
Nije moglo. Nije bilo teorije. Tek poslije nekoliko dana od onog velikog padanja je proradio

gagi


ziponja

Sutra pocinje takmicenje u ( paraglajding + skijanje ) traje tri dana , tako da ce i to biti interesantno.
Da li neko zna za kup veterana kada je ove godine i gdje se prijavljuje ???