• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 10 March, 2008, 14:46:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

gagi

uhhh,jedva èekam petak...kad se sjurim niz planinu..neæe me ni borderka stiæi...

borderka

da iz bih sam... zvacu. hvala za br vip.

ziponja

Ljudi gore ima snijega kao nikad ove godine.
:D :D :D :D :D :D :D
Fantasticno je bilo danas. Vrlo malo turista i sve domaca raja sa Pala i iz Sarajeva. Pravo skijanje kroz cijelac .
Radila samo Ogorjelica II i Zeljo jer je samo staza Ogorjelica stampana, a ostalo ostavljeno za merakanje skijasima.
>Slijedi par fotki, iako je vrijeme bilo maglovito negdje do 13 sati


borderka

zip nemas pojma koliko ti zavidim... a ja radim. ubicu se tita m'

ziponja

Quote from: borderka on 19 March, 2008, 16:30:10
zip nemas pojma koliko ti zavidim... a ja radim. ubicu se tita m'
Nemoj , bolan ima jos dana za skijanje . Ovaj vikend recimo .
A kako je krenulo trajat ce do 1 Maja

patak

boli vas sarajlije vama je to pola sata od kuce :) ja da bi doso moram da predjem 250 km :) a to je poprilicno mnogo !!!!!!!!! a slike su ekstra
austin:(
Gola Voda :)

ziponja

Sta je 250 KM za takvog momka  ;D ;D ;D ;D ;D

gagi

Patak,ja imam 242 km do jahorine,ali æu  ipak u petak da se "nacrtam" gore... :)

borderka

ma kontam uzet bolovanje da iskoristim, pa taman i nogu s posla dobila hahahahhahahahahahaha
pogledam kroz prozor i vidim na trebevicu snijeg opada mi koncentracija na radnom mjestu hahahah

ziponja



borderka

ma ne ja sam sad kuci imam vrlo specificno radno vrijeme... ipak ne bis e zallila da radim kao recimo neki instruktor skijanja i bordanja hahahha


borderka

zip jos jedna slika i ubijedio si me uzimam bolovanje heheheh