• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 10 March, 2008, 14:46:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

borderka


gagi

uh,uh..mo¾da nam se ukrste bordovi na stazi ovih dana...

borderka

nikad se ne zna hehehehehe.............. al ne znam mozes li me stic...  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


gagi

Quote from: borderka on 19 March, 2008, 12:05:28
nikad se ne zna hehehehehe.............. al ne znam mozes li me stic...  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
ma ne sekiraj se brz sam ja...mislim na bordu... :)

gagi

SVE SU PRILIKE DA ÆE VIKEND BITI JEDAN OD NAJBOLJIH OVE SEZONE...LJUDI PRAVAC JAHORINA

vip-jahorina

Evo je, ponuda za produzeni vikend na Jahorini, stvrano jeftino u super smjestaju:
Uskrsnja ponuda na Jahorini

vip-jahorina


borderka

mozel se kako do br doci vip???

vip-jahorina

Na nasoj startnoj stranici od VIP Jahorine ili ti
065 414 413, predpostavljam da si iz behane?

Onill

za vikend kako vidim po prognozi nece se ni moci skijati...ogromne padavine..zato ko moze nek ide odamah....

gagi

kamo sreæe da padne jedno metar snega pa da ostanemo "zarobljeni" gore jedno sedam dana... ;D :D

vip-jahorina

zans da mi ispunjavamo skoro sve zelje nasim gostima, znas da smo poznati po gostoprimstvu....

austin:(

nixid

Quote from: gagi on 19 March, 2008, 14:25:24
kamo sreæe da padne jedno metar snega pa da ostanemo "zarobljeni" gore jedno sedam dana... ;D :D


potpisujem da hoce napadati da nam hranu dovlace helikopterima a da mi skijamo i bordamo ili sta ko vec voli  :D

vip-jahorina