• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 10 March, 2008, 14:46:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

zedhus

Ej ViPu prijatelju...smo mi reci temp. i obeæavam da te ostavljam na miru...
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

neca

Quote from: vip-jahorina on 27 March, 2008, 10:04:22
Zimske obavezno, a lance po potrebi, mozda kad dodjes na plato poljica, prije nego sto krenes uzbrdo.
ma kakvi crni lanci sta vam koji ce vam lanci,nije snijeg po cesti,ja u zivotu nisam stavila lance a non stop idem na jahorinu.

dejankosic

Planiram doci u subotu ili nedelju na jahorinu da skijam.zanima me da li trebaju lanci za auto i koliko je put do jahorine cist,makar do hotela rajska dolina?

sasav

put je cist do Jahorine. Do ©atora ima snijega na kolovozu . 

zedhus

Quote from: neca on 27 March, 2008, 14:39:11
Quote from: vip-jahorina on 27 March, 2008, 10:04:22
Zimske obavezno, a lance po potrebi, mozda kad dodjes na plato poljica, prije nego sto krenes uzbrdo.
ma kakvi crni lanci sta vam koji ce vam lanci,nije snijeg po cesti,ja u zivotu nisam stavila lance a non stop idem na jahorinu.
Neco meco, lanci ce za svaki slucaj biti u autu, s obzirom da se pentram do sarajevske prièe...Ne ¾elim komediju...
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

dejankosic

Koliko je skip-pas za jedan dan???

gabrijelos

lanci skoro pa obavezni ako je zadnji pogon ostali mislim da mogu bez njih ljudi redovno ciste i posipaju

jahorina je luda luda, jucerasnji dan prepredivan, kazu domaci jedan od najljepsih

snijega ko u prici nema guzvi

slike ce sve reci






neca

ovaj snijeg me cini tako srecnom,juce dan bez svakog komentara bilo sta da se kaze nije dovoljno da opise to savrsenstvo.
ne mogu da iscekam jutro da stenem na skije,kad je ovako divno pozelim da neka strasna lavina zatrpa prilaz planini i da ostanem gore bar 100 dana dok se ne otopi ta strasna lavina. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: austin:(

ugljobrijez

Poslije ovih fotografija nema se sta vise reci.
Krecemo iz Bijeljine u subotu u 05:00 sati i hvatamo prvu zicu.