• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 10 March, 2008, 14:46:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

borderka


SILE

VIP-e trbao bi pozlatiti te zvjezdice jer covjek stvarno svaki dan izvjestava slikovito sa jahorine, a i veliki je prijatelj iste :bravo::(

pingvince_bg

ZIP  stvarno svaka cast na informacijama,a narocito na fotkama. Sve su fenomenalne! Slika govori vise nego hiljadu reci..  :D :D :D

vip-jahorina


pingvince_bg

 :D :D :D
nema sta,svaka cast za fotke
no comment ;D

nixid

imal snijega :D, evo sad mi javise da u Varazdinu pada snijeg tako da je vjerovatno da ce i ovdje zapadati
ludzatobom:((

vip-jahorina

ima snijega, al za danas su cijeli dan najavili gadan jugo, mecavu i snijeg. znaci kao sto vidis, samo lift u poljicama radi.
Za sutra ocekujemo priblizno vrijeme.
tek od ponedjeljka bi trebala da bude bajka opet.

UPOZORENJE
Za sve sto su su uputili ili se namjeravaju upititi ka Jahorini iz Sarajeva i sa Pala upozorenje da samo radi Lift na Poljicama zbog extremnog vjetra !!!!

nixid



enkidu

Alo bre ljudi, pa Jahorina je chudo!!! Na Alpima nema snega na 3 'iljade metara, a vama tek sada pochinje sezona!!! Kakve piramide u Visokom, Jahorina je pravo chudo prirode  :D

Sledeci vikend ce da bude brutalan za skijanje/bordanje, samo da rade zice i eto nas o5  :bravo::(

gabrijelos

mora da ste svi na skijanju cijeli dan
vidim da je super

samo nek jedan dvosjed radi iduci tjedan i necu pozaliti jer vidimo se sutra ;D

borderka

poljice pustili pola sata i to je to. bas sam se razocarala. toliko se radovala vikendu...bezze

vip-jahorina

radila je ogorijelica?
zasto su zatvorili poljica. mozda zbog vremena?
pravo da ti kazem, ne znam zasto su zaustavili poljica ideea:(

skydiver

Cao,
sinoc sam se vratio sa Jahorine i sto kazu nikad vise snijega a manje gostiju.
Takmicenje cicibana i pionira nije odrzano zbog vjetra.
U subotu je radio samo tanjir na Poljicama a u nedelju su radili Ogorjelica 1 i Poljice dvosjed do jedno  11 a onda su ih zatvorili zbog vjetra. Na vrhu je tako duvalo da se nije moglo izaci iz korpe.
Znaci snijega ima jedno metar samo da se vjetar smiri i bice fenomenalno skijanje.

neca

info sa lica mjesta:sada i cjelu vece pada onaj sitni snijeg prava je mecava,nikad  ove sezone nije bilo vise snijaga ima ga bas bas dosta bice ovo ludo proljecnjo skijanje :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(