• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 10 March, 2008, 14:46:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

ziponja

Quote from: gabrijelos on 20 March, 2008, 14:42:06
steta mogli bi da rade i do 18h ;D

znam da netko mora onda raditi 2h dulje a sumnjam da ce biti placen prekovremeno bit ce dosta i do 16h ;)
Nemaju za koga raditi. To je prava steta. Na jaohrini mislim da nema ni 100 turista. Ne znam kako ce biti za vikend ali stvarno nikad vise ( ove sezone) snijega i bolje nije bilo

gabrijelos

jel se tko sjeca koji je bio zadnji skijaski dan prosle godine (datum)?

SILE

ZIP cestitke postade i ti moderator police:(, sad navali izgleda da je sezona tek pocela ;)

ziponja

Quote from: SILE on 20 March, 2008, 14:51:20
ZIP cestitke postade i ti moderator police:(, sad navali izgleda da je sezona tek pocela ;)
Oupsss, nisam vidio.
he he he Hvala , ali to je samo 5 zvezdica  i naziv. Sve ostalo je isto kao kod ostalih..
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

ziponja

Snijeg razvaljuje, ljudi !!!! ;D ;D ;D ;D ;D

Onill

eh...da mi je ruka samo zacjelila...ebem ti srecu znao sam da ce da bude snijega tek kad ja sjebem ruku...ebem ti sezonu :D

ziponja

Quote from: ziponja on 20 March, 2008, 15:30:22
Snijeg razvaljuje, ljudi !!!! ;D ;D ;D ;D ;D
Sve je zatrpano !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

neca

Quote from: gabrijelos on 20 March, 2008, 14:46:43
jel se tko sjeca koji je bio zadnji skijaski dan prosle godine (datum)?
14.04. kolko  me pamcenje sluzi

neca


vip-jahorina

Quote from: Onill on 20 March, 2008, 15:48:28
eh...da mi je ruka samo zacjelila...ebem ti srecu znao sam da ce da bude snijega tek kad ja sjebem ruku...ebem ti sezonu :D
bar da se utjesis, dok skijamo pomislimo i na tebe cr:)

vip-jahorina


borderka

I have a question.... zasto ne rade poljice i da li ce raditi preko vikenda??? ustvari vazniji mi je odgovor na drugi dio pitanja...  :)

borderka


ziponja


borderka

zip utjesna nagrada... sad mi je lakse kad znam da u ovoj olujnoj mecavi nisam sama na forumu... heheheh