• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 10 March, 2008, 14:46:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

ziponja

Quote from: supra on 19 March, 2008, 18:07:56
Quote from: ziponja on 19 March, 2008, 17:04:11
Ovih nekoliko bordera sto dobro voze danas su se nauizivali:Voze boardove firmr Burton ( ima li to) mislim
Naravno da ima  Burton       Zip jesi li vidio  Moj Burton        Evo ga i novi  Novi Burton Vapor
Sad sam pogledao. Lijepi su !!!
Tesko mi je reci da li je ovo sto sam vidio bio jedan od ovih, ali mocno je izgledao i lijepe boje ( sareno) je imao na gornjoj povrsini, a na kliznoj povrsini pise Burton






ziponja

A kao tek treba da pada  :D :D :D

ziponja

Jedino steta sto nema gostiju, ljudi koji vole skijanje, jer je fantasticno. Prava zima sa mnogo snijega. Mislim da ce tako biti i preko vikenda.

ziponja

Za vikend ce raja iz Grada krenuti gore i na Bjelasnicu. Doci ce i nesto posjetilaca sa strane, nesto raje sa Pala i eto ti dobre zabave i skijanja.

bole73

Znam da se ovo pitanje stalno ponavlja,ali me interesuje vrijeme za vikend,posto su prognoze razlicite na meteoroloskim sajtovima,od snijega i minusa do kise i  jugovine.Kakva su vasa predvidjanja?




ziponja

Evo Ogorjelice I I Satora.
Netaknuto. Samo sam ja dva puta prosao , he he he. Nisam mogao izdrzati ;D ;D ;D

gagi