• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 10 March, 2008, 14:46:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Nastavak teme, stanje na Jahorioni - 7. dio

enkidu

Pa, kakvo je stanje, osim shto ce sutra o5 snega malo da padne?
slike od vikenda su fenomenalne! Rekao bih da je stanje odlichno!  :bravo::(

mrme

Quote from: enkidu on 10 March, 2008, 14:48:25
Pa, kakvo je stanje, osim shto ce sutra o5 snega malo da padne?
slike od vikenda su fenomenalne! Rekao bih da je stanje odlichno!  :bravo::(

Stanje je vrhunsko,ja bio za vikend,krivo mi jedino sto zice nisu radile do 20 h.

enkidu


ziponja

Quote from: enkidu on 10 March, 2008, 14:48:25
Pa, kakvo je stanje, osim shto ce sutra o5 snega malo da padne?
slike od vikenda su fenomenalne! Rekao bih da je stanje odlichno!  :bravo::(

I danas je bilo fantasticno. Staze opeglane, raje nema. Kao privatna planina sa zicama i liftovima.
Pravo uzivanje. Od 09.30 do 14.30 sam napravio barem 25 sto zica sto liftova.
Sjajne staze , vrhunsko skijanje.

ziponja

Oko 14 . 30 je poceo padati snijeg. Obecava. Nocas i sutra moguce da bude 15tak cm , a to bi bilo vise nego dobro

ziponja

nesto nece sve odjednom, pa ovako jedna po jedna




enkidu

Pocurila mi je zimska bala! A tek kada sutra padne josh 15cm, a mi dodjemo u sredu na prelijepu varijantu...  :D :D :D
a jel ja to dobro vidim da u subotu nisu radile poljice?

ziponja

Quote from: enkidu on 10 March, 2008, 15:40:31
Pocurila mi je zimska bala! A tek kada sutra padne josh 15cm, a mi dodjemo u sredu na prelijepu varijantu...  :D :D :D
a jel ja to dobro vidim da u subotu nisu radile poljice?
Radio je samo lift na poljicama. Gore je bila jaka magla i vjetar pa je radila ogorjelica

ziponja

Ljudi ko moze, naka dolazi. Stvarno steta, nigdje nikoga. Jedva ponekad da nekoga sretnes na stazi he he he
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Naravno, stanje je takvo da se svi pozdravljaju. Kao vozdra, kako ide isl. ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

ziponja

Nije ni cudo. Covjek se osami skijajuci, a nikoga da sretne. Dodjes na zicu samo oni radnici cuce. I njima stalo do price.
Pa te ispituju, nedaju ti da sjednes. Ostadose oni sami dole  ludzatobom:(( ludzatobom:((

ziponja

Kad strignes na vrh, onaj covjek istrci iz kucice "daj majke ti da te pogledam. Da progovorimo koji. Svakih pola sata jedva da neko stigne odozdo. Kako je u Rajskoj , ima li koga ??
Sta da mu covjek kaze ????? ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( :o :o :o :o :o :o :o :o :o