• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Extreme - Iskljuèivo o Snowboard-u, info, pitanja, slike, video...

Started by tup, 09 March, 2008, 20:49:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

patak

Supra jesi li probao FLOW vezove ???? meni licno su se jako svidjeli ali sam jos u nedoumici da li da ih mjenjam za BURTON CUSTOM LTD :) sad imam te vezove a ovako izgledaju ovi flow sto sam ih probo ....
Gola Voda :)


patak

:) pa taj barton mi je u sobi i njega nisam mislio prodavati bas iz tog razloga a poprilicno mi su mi dobro drzali i ti flow vezovi :) a naravno mislio sam nove vezove uzeti niposto polovne jer to mi je je vazno vez i buca a daska se menja mada mi je i daska burton custom ovako izgleda

     
Burton Custom 66 '05                                     Burton Freestyle Ltd  '06     
Gola Voda :)



patak

davno sam vidio burtonov custom sa znakom playboy sto je prethodilo ovom :) a znas kad planiram da si uzmem novu dasku , a ako nadjem naravno da ce biti ova  austin:(

i sto sam ja najveci ??? valjda su onill i gagi prije mene  ludzatobom:(( buahahahahha
Gola Voda :)


supra

                              Veæ sam vam predstavio novi bord Burton Vapor za sledeæu sezonu, ali to nije sve....
           
da bi ste bili u kompletnom fazonu tu je "Light Camo" jakna  koja bi trebala da bude u prodaji za sledeæu sezonu
           


     ©ta drugo reæi nego da je i ovaj put Burton napravio pun pogodak i dokazao se kao najbolji pokretaè novog trenda u svijetu[/font]  :bravo::(

patak

Gola Voda :)

supra

Proizvoðaè modnog trenda, prije svega odjeæe za slobodno vrijeme,  surf i snowboard daski Rip Curl
skockao je ova dva borda za sledeæu zezonu sa kompletnom opremom u stilu kamufla¾e. Pogledajte, veoma zanimljivo izgledajul
   
                               Rip Curl ima veoma dobro uraðen Sajt i veoma interesantne snowboard  Slike  i  Video


supra

            

        
   
            

 


supra

Quote from: supra on 23 March, 2008, 21:41:25
                                            Veæ sam vam predstavio novi bord Burton Vapor za sledeæu sezonu, ali to nije sve....
           
                  da bi ste bili u kompletnom fazonu tu je "Light Camo" jakna  koja bi trebala da bude u prodaji za sledeæu sezonu
           


                         ©ta drugo reæi nego da je i ovaj put Burton napravio pun pogodak i dokazao se kao najbolji pokretaè novog trenda u svijetu[/font]  :bravo::(

               Jakna i bord na Kevinu Pearce - Tamièenje Burton European Open - Laax - ©vajcarska
                                                                                            VIDEO CLIP
[/font]

supra

                                                                                          IGRICE
                                       

   
[/size][/font]