• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Extreme - Iskljuèivo o Snowboard-u, info, pitanja, slike, video...

Started by tup, 09 March, 2008, 20:49:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


ziponja

natpis je kao na cetvrtom desno , samo na kliznoj povrsini

ziponja

Osmom, ako je svaki posebno, misllim ako nije lice i nalicje istog boarda

ziponja

Pogledao sam Jonesa .Tip je mocan.Precizan i snazan.

supra


supra

                                           Novitet marke Ride - vezovi za snowboard `09

                                                                                      Buce marke Nitro`09
[/url]




supra

T6 nije tvrd, naprotiv, veoma lagan i fleksibilan bord, jer je samo oblo¾en aluminijumom, a u njemu se nalazi zrak.


patak

sale ja padam momacki kad se zaletis a ni jednom se nisam udario kako treba da sam reko da boli  :) bol nastaje kada polako vozis i padnes direkt na koljeno to boli i na skijama vjeruj mi :) a gore je kad se na skijama rascenes i izvalis prepone nego da padnes na trticu ili na koljena :) bar je to moje misljenje , a volio bi da cujem i ostale  puf:)
Gola Voda :)



supra

                                     
                             Jedana od najskupljih daski u prodaji (1900 €!) sigurno je Palmer  Platinum napravljena 100% od Karbona
                                                          za sve uslove i vrste bordanja od parka, halfpipe.. pa do najdubljeg snijega...
                     
                                                                                          All Mountain Freeride Snowboard