• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Iskustva sa Jahorine i od mene :)

Started by Doman, 25 February, 2008, 23:53:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

sta reci -  peroflero je sve opisao. na onim minusima radimo, vjeruj nam. bice to sve bolje i bolje, iz godine u godinu vec jest...
dobro nam se vratio na jahorinu

lega

Quote from: vip-jahorina on 29 December, 2008, 16:23:33
da, parking se placa vec godinama na jahorini, i to uvijek 5 maraka po dana
Parking je prosle godine bio 2 KM, tako da nije oduvek bio 5 KM. Ja ove godine nisam placao jer sam pronasao mesto gde ne naplacuju.


thegrke

Molim za informacije o Pansionu Lucic. Planiram da rezervisem smestaj pa me zanimaju necija iskustva. Hvala unapred

vip-jahorina

Tomy, mislim da veliki broj tvoj zemljaka slovenaca dolazi na jahorinu i to godinama. I stalno se vracaju i to zadovoljni. Ako ostavis, a po tvom nacinu razmisljanja vidim da hoces, po strani ovih par "sitnica" imaces super provod na jahorini. Naravni kako stanje sa snijeg je obecavajuce za nardni period, skijanje na jahorini moze u tom slucaju biti veoma kvaliteteno, a rakije i druzenje nigdje ko ovdje ... samo naprijed ... dobrodosao nam



Quote from: thegrke on 20 January, 2010, 14:25:31
Molim za informacije o Pansionu Lucic. Planiram da rezervisem smestaj pa me zanimaju necija iskustva. Hvala unapred

vidi http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=425.0

thegrke

hvala VIP. Sve sam video. Izgleda da je super.


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

uhhh nesto mi ovo poznato  :P   ;D ne brini, vi ste malo zeznuli sto ste popustili on je dobro prosao a vi nije mu se ni dlaka podigla za vas, da ste malo pritisli i lupili bar par puta o staklo tresla bi mu se *uda vratio bi 50€ i jos dao 50 samo da odete " stranci "  ;)



tarasenko

Prvi put obe godine planiramo da idemo na Jahorinu. mozete li mi reci koje su staze najblaze,i gde se one nalaze u odnosu na hotel Bistrica? Da li neko ima iskustva sa ovim hotelom?

Ima li na Jahorini da se iznajme sanke?

Pozdrav i hvala unapred.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pravo od hotela Bistrica gledate na stazu Ogorjelica 1 i 2 to su po meni najbolje staze do njih mozete doci na skijama ako ste te srece da na cesti bude bar imalo snijega...takodje se mozete i vratiti na skijama nakon par voznji skontat cete kuda i kako
sto se tice motornih sanki iza hotela Termag ima rental, mada nisam siguran ima li jos uvjek pored Rajskih vrata to vam je blize 50KM(25€) je iznajmljivanje..... pogledajte malo kartu jahorine i upratitie gdje se sta nalazi od spomenutih lokacija http://www.jahorina.org/files/mapa.php klikni te da biste uvecali sliku

Bistrica je OK, procjenit ce te sami mada imate bazen,internet,kafic navece sa muzikom uzivo, apoteku, igraonu, skiservis, igralista ispred hotela itd... sto je najvaznije royal i snjezna kraljica vam nisu daleko tako da noc je vasa  ole

tarasenko



vip-jahorina

nas su, kad smo bili djeca, naucili da se obavezno moramo zagrijati pred skijanje, medjutim kako niko od nas se ne zagrijava pred pocetak skijanja, ozlijede su mnogo mogucnije i ozbiljnije.

Meni je stvarno zao da vam se nesto ovako dogodilo, a opet se nadam da ce biti bolje, u svakom slucaju jedina pozitivna vijest (ako je tako mozemo oznaciti) je spremnost ljudi na Jahorini da pomognu jedni drugima.
Vama olympia xox kad dodjete drugi put je kuhana rakija od mene, a muzu trenig prije sporta ....

brz oporavak i pozdrav od nase ekipe sa Jahorine