• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Iskustva sa Jahorine i od mene :)

Started by Doman, 25 February, 2008, 23:53:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

supra

Quote from: vip-jahorina on 08 March, 2008, 22:26:06
supra ba! nemoj biti konj, objasni fino curi :)
Nisam ja konj, pogledaj blondien profil pa æe ti biti jasnije,
a za dobar kajmak potrebna je zdrava krava, znaèi mlijeko... stabilna temperatura, znaèi planinski vazduh.. i dobra domaæica, znaèi problem...

vip-jahorina

kraljica ...ni na nebu ni na zemlji...
ne trazis valjda domacicu?

supra

Quote from: vip-jahorina on 08 March, 2008, 23:21:47
kraljica ...ni na nebu ni na zemlji...
ne trazis valjda domacicu?
Tra¾im normalnu  ;D
opet se skrenu sa teme

vip-jahorina

sto jest jest. imamo kafunu za to.....

Tema "Iskustva sa Jahorine i od mene"

blondie

Budi uvijek nezadovoljan onime ¹to jesi
ako ¾eli¹ postati ono ¹to jo¹ nisi;
jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo æe¹ i ostati.

vip-jahorina

ma super je to sto si stavila  :bravo::(, nema potreba za promjenom....
Kajmak se prvi na slican nacin kao jogurt (mozda i sir) i razlikuje se slatki i slani.
ja obazavam i jeden i drugi
cr:)

enkidu

Use..avanje od skijanja!!! Skijali smo do besvesti, po 30 zica dnevno smo izvlachili  :D :D :D :D
A najjachi je bio ZEN PLAC koji smo konzumirali sunchanih dana. Zen plac je ona zuta strunjacha na polovini Ogorjalice 2 na kojoj smo se izlezavali i konzumirali rakije u retkim trenucima pauze. Medjutim, onda nam mangupi odneli strunjachu... >:(

Ali smo se snashli  :D
Fotke dobijete ovih dana



vip-jahorina

hm,hmmmm
stvarno moram malo da razmislim. ima stvari koje stoje, i one koje ne stoje.
ajmo redom: sto se tice tvog puta, kojeg si izabrao, to je totalna greska. Znaci sam si kriv, trebao si se raspitati.
To sto se desio sudar, pa si morao cekati - vjeruj mi da se auta ne smiju micati da neko mogao proci. i to odredjuje stvarno policija. nije niti u Srbiji nista drugacije. znaci cisti peh.

Put do Satora je malo teze citsiti, jer je to pravi planinski put, pa je portebno malo dobre volje. Ali zbog toga je prirodna idila kao sto si rekao. Ali inace imamo mi problema s tim putem, jer je OC Jahorina preuzela ove godine ciscenje na sebe, a kao sto si vidio nije ocisceno.

To sto je smjestaj bio hladan: ne znam koju si kucu uzeo, ali ne bi smjelo biti tako. A to je stvar vlsnika kuce i tvog izbora. Greska se uvijek moze dogoditi, ali ti je trebao onad nastojati bar malo vise ugoditi. U kojos si kuci bio? Reci cu ti je li to bilo slucanjo ili je vlasnok vec poznat po takvim stvarima. Ana kraju krajeva, mozda si ti bio nervozan, pa ti je sve smetalo?

Sto se tice sudara na Jahorini, iskljucivo privatna stvar, sto se tice psovanja, u to ne ulazimo. Mi nemamo nacionalnih problema (kao sto se da vidjeti iz prilozenog a i masovnih e-maila koje dobijamo sa svih strana) i svedno nam je odakle nam gosti dolaze. Niti nam je neko drazi niti odvratniji. Postoje samo dobri i losi gosti. Nema potrebe da nam guras nesto sto ne stoji.
Sto se tice poredjenja sa Dubrovnikom ili Crnom Gorom: to je ljetni turizam tamo vladaju druge okolnsoti. Znamo samo da su i Dubrovcani i Crnogorci vise nego odusevljeni kod nas.
Vjerum mi da ti se svugdje na svijetu, pa i kod tebe kuci mogu dogoditi neugodne stvari.

Sve u svemu, tvoje iskustvo bio vise sveo na peh i da ti je krenulo sve nizbrdo. Ne vidim gdje je ghreska jahorine osim puta ka Satoru.


vip-jahorina

ma dobro ali malo se pretjera sa onim: "krenuo sam na Jahorinu, pa neko u Bijeljini bio na benzinskoj neljubazan -  kakvi ste to vi domacini" mislim pretjerano je.

ne rece nam koja je kuca bila? mozes i na privatnu poruku poslat



safetbeg


vip-jahorina

svaka Vam cast !!!

Malo mi je zao sto se cesce ne ukljucujete u polemike, jer je lakse kad neko kao gost objasni neke stvari.
I dalje cete se dobro osjecatiu na Jahorini, a polita ce da radi svoje kao i uvijek,
a mi cemo da skijamo u srcu Jahorine, neoptereceni tim glupostima, svjesni svoga.

Ali mi je drago da imamo i pozitivna i negativna misljena sa svih strana, a to je jos jednom dokaz da kod nas boja ne igra nikakvu ulogu, nego eto, mora biti i losih iskustava, ali se ne smije to povlaciti na sve nas, jer se strasno trudimo svi

cr:) cr:) cr:)