• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2008, 18:38:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


enkidu



enkidu


Onill

ko moze nek ide na skijanje odmaaa...ne treba nista kalikulisati...mart je...

supra

Dobro jutro  ???

Magla svuda magla oko nas..... la la la llllaaaaa

mrme

Quote from: supra on 07 March, 2008, 07:12:51
Dobro jutro  ???

Magla svuda magla oko nas..... la la la llllaaaaa
Pa ovo nije normalno kakva je magla,opet ce se neko izgubiti  :o,ah da pa dobro jutro narode.

neca

dobro jutro  ::),ma kazu da su staze super ko obraca paznju na maglu,odoh sad gore da se probijam kroz maglu 8) 8) 8) 8) 8)
pa ovaj snijeg je bas dobro doso sad za mart, a znali smo da mora past"kako smo se nadali dobro smo se udali" samo da magla se digne i zurka  ;D ;D ;D ;D ;D

ziponja

Tako je neco. Idem i ja sad gore. Kaze mi covjek da je magla u donjim dijelovima, da je gore cisto , istina bez sunca, ali da su staze najbolje ove sezone.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

mrme

Quote from: ziponja on 07 March, 2008, 09:05:10
Tako je neco. Idem i ja sad gore. Kaze mi covjek da je magla u donjim dijelovima, da je gore cisto , istina bez sunca, ali da su staze najbolje ove sezone.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Kako vam zavidim  :-\,ajd malo slikajte pa okacite veceras.


Lejla

Pozdravlja msve na forumu!
Dosla bih sutra ali me interesuje da li je snijeg mokar? Kakav je za skijanje?
I drugo pitanje zasto ne radi Ogorjelica? Jesu li sve staze prekrivene jer se prije 2 sedmice nije bas moglo skijat?

vip-jahorina

Snijeg i nije bas "mokar". Moze se fino skijati. Magla je malo problem, ali to se moze iz minute u minutu promijeniti.
Zasto ogorijelica ne radi, ne znam, trebala bi se pitati tehnicka sluzba, ali predpostavljam, zbog veoma malog broja skijasa da se staza cuva za losije dane i za vikend. cisto predpostavka

borderka

juhuuuuuuuuuu vikend...  :D :D :D :D :D :D :D :D :D

dzony

Sta je bre ovo ispade da juce ceo dan nije pao ni jedan cm snega :o :o :o :o :o :o :o