• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2008, 18:38:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

ziponja

Quote from: irvas on 05 March, 2008, 17:53:47
pozdrav svima, i treba mi savjet. da li se isplati doci sad za vikend? vidim heavy snow ce da bude veceras, i to 27cm pa me interesuje kakvo je stanje trenunto, ima li magle, u kakvom su stanju staze i hoce li ovo biti dovoljno za jedno opusteno skijanje??

unapred hvala.

Do sada je palo cca 40cm novog snijega. Danas je bilo magle, skijalo se . A kako ce biti u subotu, pitaj indijance

ziponja

Pada i dalje !!!!!!!!!! ;D ;D ;D ;D

ziponja

Ima da bude dobrog skijanja................ sve dooooooooooooooooo....................

sasav

prije pola sata sam mjerio visninu snijga i iznosila je 65 cm naravno novog. Mislim da æe sledeæi vikend biti jedan od boljih(mislim na tehnièke uslove) u ovoj sezoni.

ziponja

Quote from: sasav on 05 March, 2008, 19:42:01
prije pola sata sam mjerio visninu snijga i iznosila je 65 cm naravno novog. Mislim da æe sledeæi vikend biti jedan od boljih(mislim na tehnièke uslove) u ovoj sezoni.
To Sasa !!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D ::) ::) ::) ::) ::)

sasav

Quote from: ziponja on 05 March, 2008, 17:56:59
Quote from: irvas on 05 March, 2008, 17:53:47
pozdrav svima, i treba mi savjet. da li se isplati doci sad za vikend? vidim heavy snow ce da bude veceras, i to 27cm pa me interesuje kakvo je stanje trenunto, ima li magle, u kakvom su stanju staze i hoce li ovo biti dovoljno za jedno opusteno skijanje??

unapred hvala.

Do sada je palo cca 40cm novog snijega. Danas je bilo magle, skijalo se . A kako ce biti u subotu, pitaj indijance

prema najavi trebalo bi da vikernd bude bez padavina sa dobrom temperaturom

ziponja

Ne da pada, nego sipa kao iz kabla....... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

vip-jahorina

imamo novi snijezni alarm sve do petka navecer. uh, zima dolazi ~~~~~

Onill

bas super sto zima dolazi sljedece godine cu u julu uplatiti jahorinu :D :o
hoteli trebaju da se otvaraju od marta gore ;D

vip-jahorina

ja sam razmislajo nekako da pomjerimo novu gudinu, bozice i sve ostalo za jedno mjesec dana.
tad bi se ubili od skijanja, a mozda bi imali i nekad ranu sezonu (dez + jan?) :-X

rockanddown

Quote from: vip-jahorina on 05 March, 2008, 22:27:24
imamo novi snijezni alarm sve do petka navecer. uh, zima dolazi ~~~~~
ako je sa snow-forecast.com to je uglavnom tacno ali je malo snijega narednih dana.
sto padne snocas, palo je.


dadot

u banja luci mete trenutno pa i ne sumnjam da jako pada i gore. Ja sam gore opet od subote do cetvrtka, i ocekujem najbolje skijanje ove sezone :) :)  ostalo nesto godisnjeg

mrme

Kolko metara ga je napadalo  :D

Kole

200 - 300 kilometara  :D :) :) :) ::)

pgd

znaci za vikend dobro skijanje, dolazim bar na 2 dana :P