• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2008, 18:38:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.



vip-jahorina

.
Quote from: sasav on 26 February, 2008, 20:39:06
Danas je na toj stazi vo¾ena FIS trka. A da bi trka bila odr¾ana predpostavite kakava mora biti staza. sada cijenite dal se isplati skijati jo¹ uvjek ili ne.

mozda koji destruktivac da nam objasni da to ipak nije to. gdje si ogi ??????????


MIKY

samo jedno pitanje: mozda je off topic al eto ;) bio sam za vikend gore, i vidio sam takmicenje na olimpicu, ako je bilo prvenstvo BiH kako su se mogli takmiciti takmicari iz Hrvatske, Srbije i tako, i josh, Olimpic i ®eljo su bili najsreðeniji inaèe, na njima bi se josh dosta dugo moglo skijati

mrme

Quote from: MIKY on 27 February, 2008, 09:26:01
samo jedno pitanje: mozda je off topic al eto ;) bio sam za vikend gore, i vidio sam takmicenje na olimpicu, ako je bilo prvenstvo BiH kako su se mogli takmiciti takmicari iz Hrvatske, Srbije i tako, i josh, Olimpic i ®eljo su bili najsreðeniji inaèe, na njima bi se josh dosta dugo moglo skijati

To sto se odrzavalo  na Jahorini je bila FIS trka  i zbog toga ima i ucesnika koji nisu samo iz Bosne, a ujedno takmicnje je vazilo kao drzavno prvenstvo.Evo ti potvrda da je bila FIS trka http://www.fis-ski.com/uk/604/1228.html?event_id=24277&cal_suchsector=AL


gabrijelos

Evo za sve one koji ne gube nadu ;)
datum je 24.3.2007 (sjetite se kakva je bila prosla zima)

vip-jahorina

najbolje skijanje je u martu, ali ko hoce nek proglasi sebi kraj sezone, bice nas manje na stazama. ;)

gabrijelos



Onill

Quote from: vip-jahorina on 27 February, 2008, 11:37:12
najbolje skijanje je u martu, ali ko hoce nek proglasi sebi kraj sezone, bice nas manje na stazama. ;)

ako ne nadjem novu ruku...game over :D :o ;D

ziponja

Jeco , Jeco. Pa odkuda takva malodusnost ????
Sacekaj  malo . Bit ce jos onakvih slika ove sezone  :D :D :D :D :D :D :D
Pa tek je kraj februara. Pravi snijeg jos nije pao  ;D ;D ;D

Onill

jeca se bas isfurala...a snijeg tek dolazi

ziponja

Quote from: Jeca on 27 February, 2008, 14:47:53
Ma ja sam vec bila 2 nedelje i verovatno cu ponovo.... a i da ne odem, naskijala sam se posteno...
Doci ces Ti opet, za koji dan , Bit ce snijega u narednih 10 dana garant. I to kako indijanci kazu "debelog"