• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2008, 18:38:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

ogi je poznat po svojim destruktivnim komentarima.
nije bajno, ali sam ja skiajao i u petak i u subotu i bilo je vise nego dobro. ima manjih djelova staza (pricamo o planini koja ima trenutno oko 15tak km uredjenih staza) koje su otisle, ali i one su svako jutro bar do 12 ok.

znaci, skiajti se moze vise nego dobro.

visina snijega: bilo 30 ili 50, na stazi to nema veze jer se snijeg ne mjeri na stazi. tamo je snijezna, zaledjena podloga nabijena i ostace duze nego sto mislite. osim toga, kraj sezone na jahorini je tamo negdje pocetkom aprila. zamolio bih opet destruktivce kao sto je ogi da ciljano ne vrse destrukcije. imali smo ove sezone vise nego pokusaj, naravno nije niko uspio....

pogledajte web cam, tamo se vidi veoma jasno kavo je stanje...

Onill


Cyklon

Quote from: vip-jahorina on 25 February, 2008, 14:07:20
ogi je poznat po svojim destruktivnim komentarima.
nije bajno, ali sam ja skiajao i u petak i u subotu i bilo je vise nego dobro. ima manjih djelova staza (pricamo o planini koja ima trenutno oko 15tak km uredjenih staza) koje su otisle, ali i one su svako jutro bar do 12 ok.

znaci, skiajti se moze vise nego dobro.

visina snijega: bilo 30 ili 50, na stazi to nema veze jer se snijeg ne mjeri na stazi. tamo je snijezna, zaledjena podloga nabijena i ostace duze nego sto mislite. osim toga, kraj sezone na jahorini je tamo negdje pocetkom aprila. zamolio bih opet destruktivce kao sto je ogi da ciljano ne vrse destrukcije. imali smo ove sezone vise nego pokusaj, naravno nije niko uspio....

pogledajte web cam, tamo se vidi veoma jasno kavo je stanje...

Znaci po vasim prognozama moci ce da se skija od 1-8 marta.....?

borderka

ma ne samo 8 marta nego moglo bi se desiti i do aprila... tad je prosle god zavrsila sezona-zadnji dan bordanja  :(
anyway samo se opusti... ponesi skije ili sta vec...

Cyklon

Quote from: borderka on 25 February, 2008, 18:10:43
ma ne samo 8 marta nego moglo bi se desiti i do aprila... tad je prosle god zavrsila sezona-zadnji dan bordanja  :(
anyway samo se opusti... ponesi skije ili sta vec...

Hvala puno na ohrabrujucim recima....

sasav

potpuno se sla¾em sa borderkom i mislim da æe sigurno dobrog skijanja biti kao u martu tako i poèetkom aprila, pogotovo na Olimpiku i ®elji.

maq

bio sam ove subote na ljepotici i staze su ok,na nekim dijelovima zemlja al napravljene zaobilaznice...tako da se moze fino skijat...bez obzira na vrijeme dolazim svakog vikenda!

Samo ostaje jos nada da ce mart biti sa vise snjeznih padavina.... ::)



gabrijelos

Nada umire zadnja
Izgleda da bi nam se moglo posreciti tamo iduce srijede i cetvrtka

borderka

kazu u martu haos padavine... ne dajte se ljudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

Onill


dadot


vip-jahorina

jes vala, ko u raju da je - ogorijelica 2

Onill

ovo ti je staza ispod ogorjelice 2...extra pripremljena bila