• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2008, 18:38:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.



ziponja

Bit ce super. Nece biti puno raje, staze ( nema razloga da ne budu ) fantasticne. Pitanje je samo vrijeme kako ce biti ???
MTS ima , na par mjesta, vec dobro poznatih. Sta jos fali ????


dzony

Ma ja mislim da ce dosta pasti mozda cak ipreko metra nikad se nezna.Meni je otac stalno pricao da je na Jahorini najbolje u Martu a ja mu neverujem... ;D ;D ;D
@gagi uh da je bas tolko toplo pa da ima ovoga na stazi.Valjalo bi.Milina za oci.Borderke su super(narocito ovakve). :P :-[ :-* :-X :D :D :D :o

dzony

Gde je tacno ovo mesto.Bas je puklo.Ovaj sad sneg ce sve to da prekrije ma ima samo da prsti kad skijas.Pozz ;)


gagi

Quote from: dzony on 03 March, 2008, 20:33:12
Gde je tacno ovo mesto.Bas je puklo.Ovaj sad sneg ce sve to da prekrije ma ima samo da prsti kad skijas.Pozz ;)

SILAZAK NA OGORELICU I...A EVO I POÈETKA OGORELICE I ISTOG DANA...

[prilog je obrisao administrator]

supra

Kojeg je to datuma slikano? Priznaj da si slikao najgore? Gore nemo¾e da bude! :o

maq


Onill

sve se to moze zaobici ali cinjenica je da ovakvih dijelova ima....

skydiver

Ja ne znam ko pravi prognozu na ovoj stranici ali dajte smanjite malo ribu, puce stap  ;D
Mislim jedan dan najava 8 cm novog snijega a iduci se promjeni u 33 cm.
Ali daj boze da pogodite, tako bih volio da nisam u pravu :)

gagi

Quote from: supra on 03 March, 2008, 20:53:59
Kojeg je to datuma slikano? Priznaj da si slikao najgore? Gore nemo¾e da bude! :o
22.02.2008...ÈINJENICA JE SA SU OVO NAJGORI DELOVI STAZE...A ISTO TAKO DA SE UZ MALO TRUDA MOGU I IZBEÆI,BAR U NAJVEÆOJ MERI...ALI JE TO NA©A REALNOST AKO NE PADNE NOVI SNEG KOME SE SVI ZDU©NO NADAMO..

zburkos

Bio sam na Jahorini od 23-eg pa sve do danas, bilo je extra. Sve pohvale za ljude koji rade na odrzavanju staza, jer se i sa malo snega moglo fenomenalno skijati. Jedan dan su dovlacili sneg iz sume i stavljali ga na staze. sve pohvale, pa se gledamo sledece godine....  :)

borderka

evo i zlate... neki bas nemaju smisla za humor heheheehe al da slucajno ne skrenem s teme... mogli bi uzeti i onu tesko stecenu zvjezdicu  :P
po slikama ne izgleda dobro ha? a snijeg i hoce i nece...