• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2008, 18:38:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

ako si pizajzla, nemoj molim te :o

Cyklon

Samo jedno pitanje iako nema veze sa temom,ja sam rezervisao smestaj preko vip-a, i da bi dobio popust na rentiranje ski opreme jel trebam da ponesem papir o rezervaciji ili mi treba nesto drugo? p.s.Izvinjenje sto skrecem sa teme :(

vip-jahorina

Privatni smjestaj ili vikendica?
ako si u privatnom smj., dobices sve vaucere kad dodjes. ako si uhotelu, trazi da ti daju vaucere od vipa.

Cyklon

Quote from: vip-jahorina on 29 February, 2008, 15:14:31
Privatni smjestaj ili vikendica?
ako si u privatnom smj., dobices sve vaucere kad dodjes. ako si uhotelu, trazi da ti daju vaucere od vipa.

U kuci ''planinski snovi''.....

vip-jahorina

sve na licu mjesta dobijas, samo se opusti, kad dodjes (mislim da su ti objasnili sve) javi se na dati broj tel i docekat cemo te....
evo kolegica vam salje na e-mail adresu opis da dodatnim uputama.


Nastavak teme: Stanje na Jahorini.....

vip-jahorina

opet u akciji:


[prilog je obrisao administrator]

sasav

poèele su prve pahulje da prolijeæu i kako mi se èini noæas æe  da padne  dobar snijeg, naraèilo se pravo !!!!!!!

ziponja

Quote from: sasav on 01 March, 2008, 17:16:09
poèele su prve pahulje da prolijeæu i kako mi se èini noæas æe  da padne  dobar snijeg, naraèilo se pravo !!!!!!!
To je dobra vijest .
Samo neka pada !!! ;) ;) ;)

gabrijelos

eh sto dobro izgleda ova prognoza za utorak i srijedu jos ako i veceras nesto padne...

u utorak i srijedu sam na net-u cijeli dan i samo gledam web camere a u petak rano ujutro sam za volanom ;D ;D ;D

mrme

Quote from: gabrijelos on 01 March, 2008, 19:41:05
eh sto dobro izgleda ova prognoza za utorak i srijedu jos ako i veceras nesto padne...

u utorak i srijedu sam na net-u cijeli dan i samo gledam web camere a u petak rano ujutro sam za volanom ;D ;D ;D
Pa kako ces voziti tako umoran,posle tih silnih sati provedenih za racunarom  :D

ziponja

Quote from: mrme on 01 March, 2008, 19:55:58
Quote from: gabrijelos on 01 March, 2008, 19:41:05
eh sto dobro izgleda ova prognoza za utorak i srijedu jos ako i veceras nesto padne...

u utorak i srijedu sam na net-u cijeli dan i samo gledam web camere a u petak rano ujutro sam za volanom ;D ;D ;D
Pa kako ces voziti tako umoran,posle tih silnih sati provedenih za racunarom  :D
Pada nesto. Ali sta ne znam. Nadam se da je snijeg :D :D :D :D :D :D

maq

prognoza pokazuje sve bolje i bolje... ne ureklo se...  ::) :P

mrme

Izgleda da je nocas padalo  :D

[prilog je obrisao administrator]

Simiki

Sta je ovo pise 40 cm snijega.

Nije valjda napadao 12 cm?

To je sjajno... :D

Ako bude padao do subote, eto i mene...

neca