• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2008, 18:38:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Cyklon

Najavljuje se po prognozama neki sneg veceras i sutra.... Pa koliko je verovati! :(


Onill


ziponja

Quote from: Onill on 27 February, 2008, 19:26:47
znaci zipe u austriju :D
Pa ko moze neka pici.
Ja se uzdam da ce i kod nas dio ovog vremena ostaviti trag. Jahorina je poznata po tome da je na dobrom mjestu ( gdje se sudaraju juzni i sjeverni vjetrovi.
To bi moglo da nam nabaci snijeg :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ziponja

Quote from: Onill on 27 February, 2008, 19:26:47
znaci zipe u austriju :D
Mislim vazan je trend ( zahladjenje, padavine )  ;D ;D ;D :D :D ;) ;) :) :)

vip-jahorina

evo prodjoh u nedjelju navecer kroz Austriju i Alpe (Flachau, Katschberg, St. Michael, Korusku), traga nema snijegu, osim po stazama koji je naravno "topovan". Sami vrhovi su bijeli, ali bi mogao reci da Jahorina opet, koliko toliko prednjaci sa snijegom.

Ovo je ispravna informacija, sukob mediteranske, vlazne klime sa kontinentalnom hladnom dovodi do toga da Jahorina, u zavisnosti od prilika uvijek ima snijega, i to kasnog snijega. Kao djeca smo uvijek skijali u aprilu, ponekad i u maju, a nejvise se sjecam jednog 3.6. neke godine kad sam skijao na SSK i to 2/3 staze koja je bila pod snijegom u majici i sorcu. SSK je danasnji olimpik,  :(.....

Onill

sta bi oni dali za nas snijeg, a opet sta bi mi za njihove topove ;D

gabrijelos

Quote from: Onill on 27 February, 2008, 20:51:48
sta bi oni dali za nas snijeg, a opet sta bi mi za njihove topove ;D
Tocno ;D ;D ;D

ziponja

Ne bi bilo lose za 1Maj na Jahorini ( pod snijegom ) organizirati ono mrmetovo janje za forumase skijase i boardere, ali sa skijanjem i boardanjem. Naravno ako bude snijega, a bit ce ga cini mi se :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

supra

Quote from: ziponja on 27 February, 2008, 21:50:50
Ne bi bilo lose za 1Maj na Jahorini ( pod snijegom ) organizirati ono mrmetovo janje za forumase skijase i boardere, ali sa skijanjem i boardanjem. Naravno ako bude snijega, a bit ce ga cini mi se :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
MRMETOVO?  :o  HA!  ???  MOLIM VAS MANITE SE TOGA I PRESTANITE ZEZATI LJUDE  :-\

greeny

http://www.weather2umbrella.com/7days_forecast.php

Ne izgleda lose za sljedecu srijedu!

gabrijelos

u srijedu definitvno snijeg jos kad bi ona kisa u utorak sto prije presla u snijeg :)

borderka

kakve su staze??? ne mogu da vjerujem da opet sunce sija pa danas su najavili kisu u gradu... ja sam kontala da to znaci snijeg gore   :(

neca

jeste li vidjeli ovo za utorak vece pa ovakve padavine sa 4 pahulje nisu bile najvaljivane ove sezone moglo bi bit najbolej skijanje u martu
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D 8) 8) 8) 8) 8) :-* :-* :-* :-* :D :D :D :D :D

vip-jahorina