• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 06 February, 2008, 01:06:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

supra

Quote from: vip-jahorina on 16 February, 2008, 17:52:06
da, sve je zavejano, stalno moramo ulaz cistiti... samo nek pADA:

na vrhu, na goloj Jahorini je izmjereno -36 (- trideset i sest !!!)....
[size=04pt].[/size]

[prilog je obrisao administrator]

lala0212000

     Prosla nedelja je za pamcenje snega dovoljno , staze dobre , vreme kao poruceno od utorka do petka popodne ni jednog oblaka na vidiku a temperatura stalno u minusu i  uglavnom sa slabim vetrom a bilo je dana kad ga u opste nije bilo.. Jedina zamerka uzasne guzve vikendom u petak sam cekao i po 30min na zicu. Ali cena ski pasa verovatno to ponistava 75evra 6 dana, na Kopu je 120 evra 7 dana. Sve u svemu jako dobra nedelja. :) :) :)

zburkos

U subotu dolazi veselo drustvo iz Kg-a, pa nas interesuje gde je dobar nocni provod?
Vidimo se  :D

supra


neca

kakav hladan dan a uzto skijanje super :-[.jutros u 9 na vrhu je bilo -50 :'( mislila sam da mi se lice zaledilo nikad onako hladan da al posle par zica skijanje nadjaca hladnocu  8)

ziponja

Skijanje je bilo , bas dobro, bez obzira na hladnocu. Oko 12 , 13 sati i nije bilo nesto narocito hladno, ali sam se zagrijao , sto od skijanja sto od kruske???  :o :o :o :o :o :o
Sutra i u utorak treba da bude extra, pa ko moze gore da pobjegne, obavezno !!!! 8) 8)

Onill

jel bilo guzve na zicarama danas ?

ziponja

Pa zavisi gdje skijas. Na Olimpicu i zelji nije bilo, a ogorjelice kako u koje doba. Sve u svemu relativno brzo ide. Na poljice i ne prilazim inace.

neca

Quote from: ziponja on 17 February, 2008, 19:31:52
Skijanje je bilo , bas dobro, bez obzira na hladnocu. Oko 12 , 13 sati i nije bilo nesto narocito hladno, ali sam se zagrijao , sto od skijanja sto od kruske???  :o :o :o :o :o :o
Sutra i u utorak treba da bude extra, pa ko moze gore da pobjegne, obavezno !!!! 8) 8)
nadajmo se da sutra skijamo na nesto manjem minusu!  8)

patak

evo reko da se i ja javim :) dans je bilo bas jako hladno na vrhu ali iz slika cete vidjeti da je vredilo skijati se po -28 na vrhu :) pa evo vam malo idile :)

[prilog je obrisao administrator]
Gola Voda :)


ziponja

Quote from: patak on 17 February, 2008, 22:36:41
evo reko da se i ja javim :) dans je bilo bas jako hladno na vrhu ali iz slika cete vidjeti da je vredilo skijati se po -28 na vrhu :) pa evo vam malo idile :)
Idemo li gore ?????


patak

hehe :) ja sam sad u Banja Luci :) a vrlo bi rado gore ziponja :) vrhovi su skroz u ledu bili juce ali zato cjelac je iz snova :)
Gola Voda :)