• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 06 February, 2008, 01:06:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

na vise mjesta, npr ispred hotela kristal, mislim da je cijena oko 60 km po satu.

mrme

Ima li snega,pada li,oce li raditi Praca  :D :D :D :D

patak

kad ce padati snjeg :) buahahah :) vidimo se gore 15
Gola Voda :)

nixid


mrme

Sta je sa ovom kamerom sto gleda na Sator,nesto zaribala,iznenadio je sneg pa prestala da radi.

mrme

Quote from: nixid on 08 February, 2008, 01:53:03
ima li snijega i vjetra hihihihih
O Nixid i ti si tu,garant ne mozes da iscekas da krenes gore,pa na skije  :)

patak

mrme kad ti ides spavat ??? :) zar i nocu gledas slike :)
Gola Voda :)

mrme

Quote from: patak on 08 February, 2008, 02:06:34
mrme kad ti ides spavat ??? :) zar i nocu gledas slike :)
Haha,malopre sam stigao,nisam celo vece bio tu,pa reko da vidim sta se desava.Ti,kad ides gore 15.?

patak

ahah odo na par dana samo posto sam bio za srpsku gore  :) pa moram malo i cjelca okusit ako ga bude do tad :) a hoce
Gola Voda :)

mrme

Quote from: patak on 08 February, 2008, 02:10:28
ahah odo na par dana samo posto sam bio za srpsku gore  :) pa moram malo i cjelca okusit ako ga bude do tad :) a hoce
Ma bice ga,kazu da je fino pao,a pada ce i narednih dana.Odoh polako da odmorim,krecem gore danas,pa se mozda i vidimo negde na Jahorini.Poz

patak

aj sretno pa se vidimo cujemo :) a ako budes gore javi se da odemo na pivo :) ja sam uvijek za hladno pivo :) buahaha :) cya
Gola Voda :)

goxon

Bogami kako ja vidim bice ovo jedna vesela smjena, nefali snjega svi su spremni za ludilo.... a i janje u utorak.....vidimo se....pozz

alfa

Quote from: mrme on 08 February, 2008, 02:12:26
Quote from: patak on 08 February, 2008, 02:10:28
ahah odo na par dana samo posto sam bio za srpsku gore  :) pa moram malo i cjelca okusit ako ga bude do tad :) a hoce
Ma bice ga,kazu da je fino pao,a pada ce i narednih dana.Odoh polako da odmorim,krecem gore danas,pa se mozda i vidimo negde na Jahorini.Poz
Mrme,jesam li ti obecao 75 cm snega ;D
vidimo se verovatno u utorak gore 8)

vip-jahorina

Quote from: mrme on 08 February, 2008, 01:53:07
Sta je sa ovom kamerom sto gleda na Sator,nesto zaribala,iznenadio je sneg pa prestala da radi.

rijesen problem

vip-jahorina

moze li neko sad malo sunca poruciti, da bude idealno, ha? "di su Dalmatinci" da nam ga ponesu malo. kazu u Splitu poslije bure bajan dan :)