• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 06 February, 2008, 01:06:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

pgd

OVO JE ZA SVAKU POHVALU. SAMO KOME MOZE BIT DA SE MERACI :( :(

Kole

Sacuvajte mi malo snega dok dodjem, nemojte sve da oderete :'(

mrme

Kako je lepo napadalo,mozda i Praca proradi  :)

ziponja

Quote from: mrme on 07 February, 2008, 15:21:43
Kako je lepo napadalo,mozda i Praca proradi  :)
Ne znam sta Onill misli o tome ( posto je gore sada) ali vjerujem u subotu da ce otvoriti Pracu . he he he ( kad on podje natrag   :D :D :D :D :D :D :D

AzzazeL


mrme

Quote from: ziponja on 07 February, 2008, 15:38:56
Quote from: mrme on 07 February, 2008, 15:21:43
Kako je lepo napadalo,mozda i Praca proradi  :)
Ne znam sta Onill misli o tome ( posto je gore sada) ali vjerujem u subotu da ce otvoriti Pracu . he he he ( kad on podje natrag   :D :D :D :D :D :D :D
Ma verujem da se on lepo iskijao,imao je snega dovoljno,jest da mu Praca nije radila,al mu sigurno nije bilo lose.


ziponja

Da, ova nedelja je bila O.K. . Ali slijedeca ce da bude jos bolja. Sto se nijega tice.
Medjutim evo, vidjet ces da ce mu prvo javljanje biti vezano za Pracu, ako ne proradi, a i ako proradi ....

ziponja

Sada ima negdsje cca 70 cm, i jos pada

mrme

Quote from: ziponja on 07 February, 2008, 15:54:40
Da, ova nedelja je bila O.K. . Ali slijedeca ce da bude jos bolja. Sto se nijega tice.
Medjutim evo, vidjet ces da ce mu prvo javljanje biti vezano za Pracu, ako ne proradi, a i ako proradi ....
Haha,moguce,pa sta ces kad covek voli Pracu  :)

vip-jahorina

ja sam maloprije bio na Jahorini. Snijeg i dalje pada, napadalo ga je po slobodnoj procjeni oko 30-40 cm novog.
bajka je, sve bijelo, pada snijeg ko lud, jedino magla kvari ugodjaj, ali samo nek pada..... najave su i dalje da ce padati. pogledajte vremensu prognozu na nasoj strani www.jahorina.org/vrijeme.php

nixid

ziponja ti se salis 70 CM...kakve su vam informacije ljudi sta se desava

leonarda

pozdrav svima, zanimalo bi me kakva je cesta od Sarajeva do Jahorine jer sti¾em iz Splita u subotu, hvala na odgovorima

ziponja

Quote from: nixid on 07 February, 2008, 17:23:38
ziponja ti se salis 70 CM...kakve su vam informacije ljudi sta se desava

????

ziponja

Quote from: ziponja on 07 February, 2008, 17:28:43
Quote from: nixid on 07 February, 2008, 17:23:38
ziponja ti se salis 70 CM...kakve su vam informacije ljudi sta se desava

????
Kako mislis ?
Da li je pod snijegom ( to cemo znati u subotu) . Cisti se redovno kad su padavine, ali ipak bude snijega na cesti narociti u visim dijelovima.
ili uopste kakva je cesta ?? ( dobra)