• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 06 February, 2008, 01:06:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

alfa

Quote from: lady dy on 06 February, 2008, 14:23:24
meni sada javili da je grozno vrijeme, tj, ne vrijeme vec stanje sa snijegom..navodno palo je oko 10 cm, ali mokri snijeg koji se pritom topio i navodno sada je onaj prljavi beskorisni snijeg...
kakav pesimista :o

mrme

Quote from: lady dy on 06 February, 2008, 14:23:24
meni sada javili da je grozno vrijeme, tj, ne vrijeme vec stanje sa snijegom..navodno palo je oko 10 cm, ali mokri snijeg koji se pritom topio i navodno sada je onaj prljavi beskorisni snijeg...
Ma skroz netacno,gore je odlicno skijanje,a bice jos bolje.

alfa

znas li kada je Fata dosla kuci i zatekne Muju na koleginici sa posla....pita Fata MUJOOOOOO STA JE OVO????.....a Mujo ce STA TI JE BONA FATO?ZAR VISE VERUJES SVOJIM OCIMA NEGO MENI ;D

zakljucak....imas kameru pa mozes da vidis da je gore stanje vise nego dobro a taj sto ti salje informacije sedi negde tuce po kruski i zajebava narod ;D ;D ;D

vip-jahorina

sad sam par zica napravio, stavrno ne mogu nista prigovoriti. bajno skinje, sunce

vip-jahorina

slikica sa web-cama....

[prilog je obrisao administrator]

nixid

danas sam bio na putu... MRME kakve su ti informacije, hocel biti snijega hocel se moci skijat hocel biti vjetra... izludit cu jos par dana majkoooooooo

neca

Quote from: viking-pa on 06 February, 2008, 13:21:50
stizemoooo :D
vip kakva je shansa za pracu da proradi
praca je na najnizoj tacki i na juznoj strani tako da ako nema dovoljno snijega nemoze raditi,al kakve padavine najvljuju sutra mozda u petak vec budemo na praci!

pgd

sve pohvale na rad svih sluzbi na Jahorini.

supra


pgd

bio sam u periodu od 19.01-26.01, utom periodu je bilo vrlo malo snijega, a borili su se da na stazama bude bar u jutarnjim casovima za skijanje.


mrme


vip-jahorina


Onill

danas skijanje extra...ima snijega...a kako kazu sutra opet snijeg mada za skijanje ga ima...poz sa jahorine! :D ;D

mrme

Quote from: Onill on 06 February, 2008, 19:56:43
danas skijanje extra...ima snijega...a kako kazu sutra opet snijeg mada za skijanje ga ima...poz sa jahorine! :D ;D
Haha pozdrav Onill,pa se vidimo u petak,subotu.