• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 06 February, 2008, 01:06:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

alfa

Quote from: vip-jahorina on 08 February, 2008, 11:13:46
moze li neko sad malo sunca poruciti, da bude idealno, ha? "di su Dalmatinci" da nam ga ponesu malo. kazu u Splitu poslije bure bajan dan :)
Mogu ja srediti to sunce ali dokle cu raditi besplatno ;D ;D ;D
posle zurke i pecenja uz malo kruske sredicu vam i to sunce ;D ;D ;D

zidoo

Zelim samo da porucim skijasima da ne saderu svu stazu ovih dana, da ostave nama da bordamo po snjegu, a ne kad dodjem a skijasi sve uzorali....


mrme

Quote from: alfa on 08 February, 2008, 10:05:41
Quote from: mrme on 08 February, 2008, 02:12:26
Quote from: patak on 08 February, 2008, 02:10:28
ahah odo na par dana samo posto sam bio za srpsku gore  :) pa moram malo i cjelca okusit ako ga bude do tad :) a hoce
Ma bice ga,kazu da je fino pao,a pada ce i narednih dana.Odoh polako da odmorim,krecem gore danas,pa se mozda i vidimo negde na Jahorini.Poz
Mrme,jesam li ti obecao 75 cm snega ;D
vidimo se verovatno u utorak gore 8)
Svaka cast Alf,sledeci put zimovanje planiram u dogovoru sa tobom,ajd pa se vidimo gore u utorak,cujemo se preko foruma.Poz

nixid

Quote from: mrme on 08 February, 2008, 01:54:11
Quote from: nixid on 08 February, 2008, 01:53:03
ima li snijega i vjetra hihihihih
O Nixid i ti si tu,garant ne mozes da iscekas da krenes gore,pa na skije  :)
jasta konoto sam jutros pobjeci i viva la Jahorina... MRME ja sams naostrio skje :D :D :D :D :D

nixid

ljudi, pusel vjetar gore i imal magle...ZNAMO DA IMA SNIJEGA :D

sejo

Quote from: zidoo on 08 February, 2008, 12:24:07
Zelim samo da porucim skijasima da ne saderu svu stazu ovih dana, da ostave nama da bordamo po snjegu, a ne kad dodjem a skijasi sve uzorali....

tako je ostavite nam barem malo snijega pored staza..

AzzazeL

Kada nema snijega sija, sunce kao ludo! Cim padne snijeg odmah magla na vrata  :'(

supra

Quote from: sinisad on 08 February, 2008, 15:09:18
Kada nema snijega sija, sunce kao ludo! Cim padne snijeg odmah magla na vrata  :'(

DA ZNA©  :(

Kole

Ljudi sta je ovo na webcam-u sneg ili magla? Ne vidi se ni prst pred okom :o


Kole


pgd

ovaj snijeg me navlaci  da dodjem jos jednu turu na jahorini ove godine  ;)

dredd

Jahorina danas: Zice radile do 3. Stale zbog magle na vrhu se nije videlo dalje od 10m. Sneg sjajan, celac. Skijanje odlicno. U toku dana sneg padao na mahove. Napadaloi novih desetak cm.
Pozz....

pgd