• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 06 February, 2008, 01:06:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

ziponja

Ovo se odnosi na ono pitanje o cesti !!!
pogresan citat...

nixid


nixid

imal zivih robova ovdje.. MRME ti si mi nekako najpouzdaniji.. kakva je situejsn ?


pgd


pgd


nixid

aloooooooooo izludit cuuuuuuuuu sta se gore desava...

sasav

Poz  svima.. Konaèno na Jahorini prava zimska atmosfera. Trenutno pada snijeg odnosno prava je meæava ako nastavi ovim tempom do ujutru se mo¾e oèekivati izmeðu 50-70 cm novog snijega.

Ogi

I dosta vise, stvarno ste dosadni vise!!!  >:( >:( >:( Ajde dok je bilo kriticno, i ja sam zapitkivao ali ovo je sada stvarno preterano!  >:( Snega ima i nema sanse da se istopi ni za mesec dana, ako su se ljudi super skijali i na 25cm kako li ce tek biti sada...

Hvala Sasa na informaciji!


srdjanbu

I ja se slazem sa Ogi-jem i meni se su smucile ista dosadna pitanja i nadam se da ce raja sad malo popustiti,mada vidim da je Praca postala neiscrpna tema(staza ko staza).

lala0212000

Kakva uzivancija!!!

[prilog je obrisao administrator]

nixid

ljepota, a sudeci po ovim slikama ne pada snijeg, ali se vidi da ga ima :D :D :D :D

[prilog je obrisao administrator]

vip-jahorina

uzivanje? ah?
snijega preko glave, ko upita jos jednom pada li, ima li ga i kako ce biti u subotu - ostaje bez odgovora.
sad moze molo o slijedecim temama: vjetar, magla, gdje je najbolje skijati, uredjenost staza itd
za pracu: cim neko od nas sazna, bicete obavjesteni...

lala0212000

     Pitanje dali neko zna gde se mogu iznajmiti motorne sanke i koliko kosta sat?  Ovo izgleda mocno. Stizem u subotu pa bi mi trebala ova informacija.