• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 06 February, 2008, 01:06:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

ma znamo mi to, skija se na jahorini skroz normalno i na 15ak cm, a kamoli na metra.
cesto se dogodi da je u Sarajevu ili na Palama sunce, a na Jahorini uveliko pada snijeg.....
al, sto jest jet, cudna planina.....

nixid


ziponja

Quote from: neca on 09 February, 2008, 18:18:26
Ja sam se danas fino iskijala magle jeste kvarila raspolozenje i bila pravo gusta na vrhu,al snijeg je super onaj sto "©kripi" ;).
ma bit ce jos i snijega i skijanja bez panike!
Potpisujem i ja. Istina ja sam se sad vratio. Zadrzao se malo oko neke kruske , ali bez obzira na maglu skijanje, je bilo dobro.
Cekam utorak i srijedu, trebalo bi da bude kristalno jkasno , bez oblacica , ali zato snijega kao u prici !!!

nixid


pgd

ni magla mi nebi smetala samo kad ima snijega. al nista kad nisam tamo.  :'(

nixid

eh evo mene opet.. Sad sam se vratio kuci sa planine, stvar je isto kao i jucer ima snijega ima magle staze su ok i poceo je opet da pada snijeg..toliko od mene

vip-jahorina

da, cijeli dan u vise navrata je padao snijeg...


nixid



ziponja

Iz Royala se ne moze izaci  !!  :D :o :o :o :o :o :o

nixid

uhvaceni na djelu  :D

[prilog je obrisao administrator]

pgd

PO SLIKAMA BI SE REKLO DA CE DANAS BIT NAJBOLJI DAN ZA SKIJANJE OD POCETKA SEZONE

gagi

evo slièica snimljenih prethodnog vikenda...magla je mao pokvarila celokupan dojam...a sneg ga je popravio...staze odliène...

[prilog je obrisao administrator]

veverica

Juce sam se vratila sa Jahorine gde sam bila 4 dana u najguscoj magli na svetu,ali najbitnije je da se skijalo i pored toga.Sneg je savsren i zelim da porucim svima koji su sada tamo i onima koji tek treba da idu da ce imati narednih dana vise nego savrseno skijanje jer kao sto vidite najavljeno je Sunce ...Puno srece!