• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana - Zatvorena - Closed - Fermé - Chiusa - Geschlossen

Started by supra, 05 February, 2008, 16:18:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mrme

Quote from: alfa on 19 February, 2008, 22:52:29
a mrme kako ti ide sa ovim pecenjem tesko da bi navatali i kakvu sepavu debelu babu ;D
Haha,jos i ako se na Praci zaglavila,pa nema sanse da bi ta ostala u kafani  :D

supra

Quote from: alfa on 19 February, 2008, 22:44:26
Quote from: supra on 19 February, 2008, 22:39:01
Nije ulazila u kafanu  :(
Niste se nesto ni trudili...
niko da ponudi besplatnu krusku,muski striptiz,pecenje ovo,pecenje ono,gledanje albuma sa slicicama(mundijal 84-te) uz kamin,masiranje dlakavim muskim rukama,casove iz grcko rimskog stila,burek i jogurt ujutro u krevetu....
Sve sam ja to spremio, ali sam izgubio mnogo vremena tr¾eæi album mundial 84', jer nisam znao da se 84' nije odr¾ao mundijal  :o

ziponja

Quote from: alfa on 19 February, 2008, 22:52:29
a mrme kako ti ide sa ovim pecenjem tesko da bi navatali i kakvu sepavu debelu babu ;D
Evo sad SUpre da mu uzme dusu !!! :o :o :o :o :o :o :o



supra

Quote from: mrme on 19 February, 2008, 23:01:49
Pa da se vratimo u svakodnevnicu  ;D
Ako ti nije do svakodnevnice, biraj

[prilog je obrisao administrator]



mrme

Evo ja izabro  ;D

[prilog je obrisao administrator]


supra

 ;)

[prilog je obrisao administrator]

supra

 :D

[prilog je obrisao administrator]

alfa

Quote from: supra on 19 February, 2008, 23:13:41
;)
Joj Supra kako bi joj popio pivo a onda polizao drzac a onda grcko rimski a onda..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................dorucak u krevetu pa ponovo grcko rimski ;D ;D ;D

supra

 ;D

[prilog je obrisao administrator]

alfa

Nateraces me Supra da sad u ovakvom stanju idem u grad da trazim ;D ;D ;D