• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2008, 14:15:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cos

 ;D
INFORMACIJA IZ PRVE RUKE . DANAS SAM SKIJAO CIJELI DAN, RADILE SU SVE ZICE SEM PRACE . SNIJEGA IMA DOVOLJNO JEDINI JE PROBLEM LEDENE PLOCE KOJE OTEZAVAJU SKIJANJE . KAMENA SKORO DA NEMA UOPSTE . U PONEDELJAK 28.01.08 JE PALO OKO 10 CM SNIJEGA U CETVRTAK OCEKUJEM DA CE PASTI OKO 20 - 30 CM NOVOG SNIJEGA A I ZA SUBOTU BI TREBALO DA BUDE JOS PADAVINA. AKO NEKOG ZANIMA NESTO JOS U VEZI STAZE I VREMENA NEK SLOBODNO PITA JA CU ODGOVORIT POSTO SAM OVDE DO 3.02.08.  :)

mrme

Ma bice snega ovih dana,najavljuju ga svuda.

mrme

Svaka cast Cos,pa ukratko napisi ovim ljudima sto misle da odustanu,dal treba da odustaju il da dodju.

ziponja

Ma ko je vidio odustajati?Ove sezone se jos niko nije vratio sa Hahorine a da nije skijao. Ove sezone palo je ukupno oko 2,5 m snijega.
Obicno pada 15-20 metara, pa vi vidite sta treba da bude!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mrme

Quote from: ziponja on 29 January, 2008, 22:20:21
Ma ko je vidio odustajati?Ove sezone se jos niko nije vratio sa Hahorine a da nije skijao. Ove sezone palo je ukupno oko 2,5 m snijega.
Obicno pada 15-20 metara, pa vi vidite sta treba da bude!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pa naravno da ne traba odustajati bice skijanja,evo i kolega Onill nam se jos uvek dvoumi,a trebao bi vec da je poceo kofere da pakuje  :)

cos

SLEDECA SEDMICA BI TREBALA BITI BOLJA OD OVE STO SE TICE SNIJEGA. ALI TO MOZEMO ZNATI TEK U CETVRTAK JER NEPSTOJI PROGNOZA ZA DUZI PERIOD OD 3 DO 5 DANA A DA JE TACNA . OVO STO CE PASTI U CETVRTAK SNIJEGA JE 99 % TACNA INFORMACIJA A U CETVRTAK CU ZNATI TACNO KOLIKO CE PASTI PREKO VIKENDA . VEC DUZE VRIJEME PROMATRAM SVE VREMENSKE STRANICE STO SE TICE PROGNOZE PA ZNAM KAD LAZU I KAD JE 100% SIGURNO DA CE BITI PADAVINA POSTO SE BAVIM ORGANIZACIJOM MOTO TRKA U BANJALUCI PA MI JE VRIJEME KLJUCNA STVAR ZA TRKE. www.mcmarshal.com

ziponja

Ma da , ima da pada. Ako se zalomi u cetvrtak, na onoliku vlagu u vazduhu, malo vise sjevernog vjetra , moze pasti koliko hoces za popodne i vece, ali vidit cemo !!!

mrme

Quote from: ziponja on 29 January, 2008, 22:28:24
Ma da , ima da pada. Ako se zalomi u cetvrtak, na onoliku vlagu u vazduhu, malo vise sjevernog vjetra , moze pasti koliko hoces za popodne i vece, ali vidit cemo !!!
Ne mogu da iscekam cetvrtak  :D

cos

CUJEMO SE SUTRA EVO ODE MALO SICI DOLE U LAVINU .
NOCNI ZIVOT U LAVINI NA JAHORINI !!!! 8)

mrme

Quote from: cos on 29 January, 2008, 22:32:07
CUJEMO SE SUTRA EVO ODE MALO SICI DOLE U LAVINU .
NOCNI ZIVOT U LAVINI NA JAHORINI !!!! 8)
Pozdrav.

Onill

cosicu legendo si sada na jahorini?
jesi u lavini?

mrme

Haha tacno sam znao da se poznajete,vidis Onill da nije tako ni lose?  :)

ziponja

Dok kazes britva. Ja odoh sutra gore. Prije podne treba biti suncano i manje leda. Pa nekoliko zica nece biti na odmet. U cetvrtak prije podne pocinje padanje , do petka ujutro . Nadat se samo malo vise sjeverca da ce duvat i onda imamo pravi snijeg. Ako bude tako onda + padanje za vikend, nesto manje istina, iduca nedelja treba da bude idikicna na Jahorini !!!

Onill

heh...ja i cosic smo raja uvjek se vidimo gore na jahorini...vise se vidimo gore nego u banja luci...odlucio sam ...gledao sam prognoze....rubnike sam skija naostrio i pripremio i za led varijantu takodje sam pripremio i kupace gace ...nosim 5 litara rakije od divljih krusaka...i u subotu lagano!

mrme

Quote from: Onill on 29 January, 2008, 22:35:49
heh...ja i cosic smo raja uvjek se vidimo gore na jahorini...vise se vidimo gore nego u banja luci...odlucio sam ...gledao sam prognoze....rubnike sam skija naostrio i pripremio i za led varijantu takodje sam pripremio i kupace gace ...nosim 5 litara rakije od divljih krusaka...i u subotu lagano!
To je lepa vest,mozda se onda i vidimo gore  :)