• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2008, 14:15:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

neredlija



krtac

brate, imam isti problem, treba da dodjem u subotu na dve nedelje, ali razmisljam pozitivno

ako ima snega na webcamovima i ljudi skijaju, nema razloga da i ja to ne uradim

Onill

haha...isti problem...ono sto se vidi na kameri gore je sve pod ledom...znaci ko voli skijat na ledu nek ide...po prognozama ako opet ne lazu padavine idu od 06.02....e sada...

laza

A sta bi sa "padavinama" koje su najavljene za cetvrtak :( ?U svakom slucaju,nastojacu da se dobro naspavam i da se "nadisem" svjezem planinskog vazduha :) .

srdjanbu

VEc duze vreme je gore ova visina snega i temperatura pa raja skija skoro svo vreme,tako da svi koji se dvoume nek dodju pa kako bude bice.

Onill


zburkos

hoce li neko da mi samo kaze zasto neradi praca.
hvala

marija

30 cm snijega na planini nije dovoljno za praæu, odnosno to znaèi da ga na praæi nema

krtac


mrme

Kako je danas bilo ljudi,ima li leda i mirise li na sneg,najavljuju ga ovih dana?

Ogi

Ja sam se pomirio sa sudbinom da cu posle 10 godina otici umesto na skijanje, na planinu da setam sumama i gorama i udisem svez vazduh... posto snega nece biti, to je sasvim sigurno... >:(

ziponja

E svasta. Vise kukanja na jednom mjestu nisam vidio.
Naravno da ce biti snijega. Sta ste se prepali ( u....i) ko grlice !!!!
Do nedelje ima da padne 100%

Onill

haha...ogi treba cesce da ides na skijanje pa bi pogodio...na ovom regionu skijanje je ziva kocka.....ali ne brini ako nebudemo skijali idemo u Sarajevo Termo catez bazani i jakuzziji...ja prosle godine isto nisam imao neke srece sa skijanjem al sam se zato iskupao vise nego u augustu :o :D ;D

Ogi

http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|BA|BK002|JAHORINA&metric=1

Pogledajte sada prognozu, sinoc je bila sasvim drugacija i to za iste dane!!!  :o