• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2008, 14:15:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zeljko1982

DAli ima neko informacije kakve su ceste do Jahorine, dali su prohodne?

nixid

Quote from: zeljko1982 on 05 February, 2008, 14:35:33
DAli ima neko informacije kakve su ceste do Jahorine, dali su prohodne?
Zeljko toliki snijeg pada da ce sluzbe za odrzavanje puteva morati raditi 2 dana da ociste snijega sto je danas napadao....hihihi

zeljko1982

Znaèi da kupi tenk i lagano gore?

nixid



mrme


skifreak


skifreak

Molim te budi iskren zadnji put sam oderao skije :'(

srdjanbu

I mene to zanima tj. koliko ga je konkretno palo?

nixid

dovoljno, a svi smo prosli put ostetili skije.....

dasas

Ljudi, gledam prognozu svaki dan i jedan dan prognoziraju brdo snijega u narednim danima, sutradan to u potpunosti promjene, npr juce je prognozirano 6 kg/m2 za cetvrtak a danas kao da za taj isti dan nece padati a prema istoj prognozi sada bi trebalo da pljusti kisa?! Vise nisam pametan. Sta se trenutno gore desava, da li pada? Na web kameri mi se cini kao da je padao. Inace stizem u subotu09.02. i nadam se makar solidnoj situaciji.

alfa

Ljudi moji,stanje na Jahorini je mozda najbolje od pocetka sezone.Od prosle sedmice ga je dosta napadalo a kako su staze bile dobro pripremljene i utabane sada sve izgleda vise nego dobro.Ne treba se brinuti i samo skije i malo dobrog raspolozenja i siguran sam da cete uzivati.Ja sam bio prosle sedmice a zbog trenutnog stanja verovatno cu ovih dana jos koji dan gore.

nixid

alfa prosli vikend je bilo uzasno..vjetar nigdje nikog na planini...ja sam gore bio ko vuk samotnjak.

alfa

Imas ovde moj izvestaj gde sam sve fino napisao.Ja sam u subotu ujutro krenuo nazad i napisao sam da je bilo strasno i da vetar sve odnese ali da su staze ostale utabane i delimicno zaledjene.Sa ovim novim snegom sam siguran da je stanje dobro i da oni koji idu gore ne brinu.I ja sam pre odlaska dosta brinuo i stalno gledao u kamere pa po prognozama pa forumima i onda odem gore i uzivam iako nije bilo obecavajuce pre polaska.Racunam da je bolje ne nervirati se narocito sto mislim da je stanje sada gore mnogo bolje.Pozzzz

Kole

HA krenuli ljudi da rade dok vetar ne oduva :)

[prilog je obrisao administrator]