• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2008, 14:15:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

lady dy

Quote from: veverica on 05 February, 2008, 14:04:08
moze da pada non stop ali da ne rade zice zbog vetra ili magle....ja sam bila 2005 kad je bilo 2.5-3 m snega od 7 dana skijali smo samo 3 ...toliko je padalo i duvalo da nisu radile zice.
Jahorina je uzasno nepredvidiva i u principu se ne zna danas kako ce biti sutra...mozda nas i Sunce iznenadi u cetvrtak,a?
Ostajemo samo da se molimo Bogu da sve bude ok

i nama se to desilo jedne godine, ali ne sjecam se koje. neka samo ima snijega, pateticn ami jahorina kada su stabla bez snijega...

lady dy

nego vjeverice, gdje is smjestena na jahorini..mislim vikendica ili hotelcic..mozda se i sretnemo gore...

mrme

Ovi pogode najbolje.

[prilog je obrisao administrator]

veverica


nixid

Quote from: mrme on 05 February, 2008, 13:27:23
Tamo mozete da pistete o cemu god hocete,ima kafanica,narucite pice,i caskate  :) ,gazda kafane je jedan cool lik,upoznacete ga veceras,mada nesto nismo u najboljim odnosima u poslednje vreme  :)
da mu polupamo kafanu hhihihih

lady dy

ludnica..hihihihihihihihi..jel u kafani bolje..hihihihihihihiihhiihhi tamo se moze svasta pisati ,jel

mrme

Quote from: lady dy on 05 February, 2008, 14:15:44
ludnica..hihihihihihihihi..jel u kafani bolje..hihihihihihihiihhiihhi tamo se moze svasta pisati ,jel

U kafani bude ludilo  :D

nixid

kako volim ovaj prizor na borovima snijeg, sto znaci da ga ima i na stazi...ludiloooooooooo dajem otkaz odo skijat...o kakvoj je sloveniji ovdje rijec buhahah...slovenke dobro nam dosle :D

lady dy

hahahahahahhihihihohohoohhohohohahahahaahahhohoho slovenke..eto ti mrme sta mi napravi....

mrme

Quote from: lady dy on 05 February, 2008, 14:19:24
hahahahahahhihihihohohoohhohohohahahahaahahhohoho slovenke..eto ti mrme sta mi napravi....
Sta ima veze sad se pravi da si Slovenka,nema ti nazad  :D

mrme



lady dy


mrme

Quote from: lady dy on 05 February, 2008, 14:24:05
a veverice skuzih sada sto mrme brine...on je moderator, a  :Pkoliko se ja razumijem to ti je nesto blizu administratora..dakle covjek radi svoj posao...

ajd jos jednu sliku sa snijegom,kod mene sve zaledjenoooo  :'(
Veruj mi nije mi to posao,ovo radim iz ljubavi  :-*

nixid

eto i mene na kaficu...evo neko sunce izbija u Sa, jel gore sve pod kontrolom