• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2008, 14:15:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mrme

Blago tebi,tebi vikend pocinje cetvrtkom  :) ,gore je magla a pada i sneg,pa zato ne vidis nista.

lady dy

Quote from: mrme on 05 February, 2008, 13:13:29
Blago tebi,tebi vikend pocinje cetvrtkom  :) ,gore je magla a pada i sneg,pa zato ne vidis nista.

vidis da sam plava. ;D.super samo da napada do cetvrtka, tj do petka..pa da se iskijam ko covjek....ej i prvi put sam na ovom forumu,slucajno sam ga pronasla..i naravno ovo je jedini pravi izvor informacija sa jahorine, ostale vijesti su bas bas bajate...strasno, trebalo bi vise povesti racuna o tome....sve  me vise podsjecaju na crnogorce.... :o

veverica

idem i ja u cetvrtak nisi jedina...bice nam idealno za skijanje ako zice budu radile

mrme

Onda dobrodosla,ovde ces saznati sve sto te interesuje  ;)

mrme

Quote from: veverica on 05 February, 2008, 13:17:17
idem i ja u cetvrtak nisi jedina...bice nam idealno za skijanje ako zice budu radile
Haha evo jos jedna sto joj vikend pocinje cetvrtkom  :)

lady dy

Quote from: veverica on 05 February, 2008, 13:17:17
idem i ja u cetvrtak nisi jedina...bice nam idealno za skijanje ako zice budu radile


nemogu vjerovati...a zasto ti ides u cetvrtak??ako naravno nije tajna..
ja sam ljta meni se iskomplikovalo, trebala u subotu, i onda sada saznam da idemo u cetvrtak,a nista spremila nisam..........

veverica

pa spajamo 2 slobodna dana moga supruga,sa vikendom,nazalost ove godine ne mozemo celu nedelju kao sto smo prethodnih godina

mrme

lady dy i veverice prebacite se na http://www.jahorina.org/forum/index.php/board,8.0.html da nam se aministrator ne bi ljutio,ova tema je iskljucivo vezana za stanje na Jahorini.

mrme

Tamo mozete da pistete o cemu god hocete,ima kafanica,narucite pice,i caskate  :) ,gazda kafane je jedan cool lik,upoznacete ga veceras,mada nesto nismo u najboljim odnosima u poslednje vreme  :)

veverica

jao mi se izvinjavamo...pa lady dy je govorila o jahorini a ne o sloveniji..

lady dy

mrme, sorry nije namjerno..

samo me toliko zanima vrijeme na jahorini, da nisam razmisljala o pravilniku foruma... a i nismo pisale o sloveniji, vec o jahorini..... sve za jahorinu...

veverica


mrme

Quote from: veverica on 05 February, 2008, 13:27:54
jao mi se izvinjavamo...pa lady dy je govorila o jahorini a ne o sloveniji..
Ma sto se mene tice mozete pistati sta hocete i gde hocete,al opomenuto je nas nekoliko da se pridrzavamo tema,pa samo da vas upozorim.

mrme

Proradili su web cam-ovi,idite pogledajte.

lady dy

fala duso sto brines ;), veverice na ovoj nasoj temi vrti stranice unazad,pa ces skuziti, nedavno je neko ostavio taj sajt....