• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2008, 14:15:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

mrme

Quote from: azzazel80 on 05 February, 2008, 12:16:15
Mrme, pada li jos ili je stao?
Nisam ni ja gore,al sam zvao malopre gore na Jahorinu i rekose da pada.

veverica

da li rade zice,da li duva vetar?Hoce li mi neko reci :)

marija

ovdje je uvijek a¾urno stanje koje ¾ice rade odnosno ne rade

http://www.jahorina.org/vrijeme.php

lady dy

Quote from: marija on 05 February, 2008, 12:26:48
ovdje je uvijek a¾urno stanje koje ¾ice rade odnosno ne rade

http://www.jahorina.org/vrijeme.php

da za zice, ali ne i za vrijeme...a ja idem u cetvrtak, trazim po netu i naidjoh na vas..sve vas puno pozdravljam..i recite mi da li danas pada?? odnosno koliko uopste ima snijega ???

mrme

Snega ima za dobro skijanje sasvim dovoljno,svi koji idete ili treba da idete necete se pokajati,sneg gore pada i najavljen je da ce padati celu nedelju uz dosta hladnije vreme.Znaci naostrite skije i idite gore  :)

veverica

samo da rade zice...posto sam primetila da je juce pisalo da rade,ali su mnogi javile posle da su radile kratko i stale zbog vetra,a na sajtu je i dalje pisalo da rade

alfa

Quote from: veverica on 05 February, 2008, 12:38:11
samo da rade zice...posto sam primetila da je juce pisalo da rade,ali su mnogi javile posle da su radile kratko i stale zbog vetra,a na sajtu je i dalje pisalo da rade

Ne moze neko stalno da sedi ovde i pise sta radi a sta ne,vetar je uvek nepredvidiv a narocito na planini.Vetar zna u momentu da pocne da duva toliko jako da nema druge nego iskljuciti zice a sve radi nase sigurnosti.Ipak je najvaznije da snega pada i da ce skijanje biti vise nego dobro.

mrme

Quote from: alfa on 05 February, 2008, 12:42:52
Quote from: veverica on 05 February, 2008, 12:38:11
samo da rade zice...posto sam primetila da je juce pisalo da rade,ali su mnogi javile posle da su radile kratko i stale zbog vetra,a na sajtu je i dalje pisalo da rade

Ne moze neko stalno da sedi ovde i pise sta radi a sta ne,vetar je uvek nepredvidiv a narocito na planini.Vetar zna u momentu da pocne da duva toliko jako da nema druge nego iskljuciti zice a sve radi nase sigurnosti.Ipak je najvaznije da snega pada i da ce skijanje biti vise nego dobro.
Tako je,triput ura za Alfa,ura ura ura  ;D

veverica

u pravu ste..evo krecem sa pakovanjem

AzzazeL

Ja sam sve spakovao, a idem 16-og ;D Nisam mogao izdrzati :D Moji mi kazu da sam zaludjen. Nego sta nego zaludjen!!! :D :D :D

mrme

Quote from: azzazel80 on 05 February, 2008, 12:48:10
Ja sam sve spakovao, a idem 16-og ;D Nisam mogao izdrzati :D Moji mi kazu da sam zaludjen. Nego sta nego zaludjen!!! :D :D :D
E ima neko kao ja,sad mi lakse,ja sam sve pripremio ima 10-ak dana a putujem 09.02.

mrme

Quote from: azzazel80 on 05 February, 2008, 12:48:10
Ja sam sve spakovao, a idem 16-og ;D Nisam mogao izdrzati :D Moji mi kazu da sam zaludjen. Nego sta nego zaludjen!!! :D :D :D
Haha bas sam se slatko nasmejao  ;D

srdjanbu


AzzazeL

Da ne govorim da sam vec cetiri vikenda bio gore, a idem i prve sedmice marta. Sta cu organizacija je najbitnija ;D

nixid

radujem se ko malo dijete ili ti ga dete....neka pada da nas hoce zatrpat pa da ne mozemo ici na skijanje buhahaha