• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2008, 14:15:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

irvas

bruka i sramota sto niko nije preuzeo odgovornost ili se javno istupio sto hitna sluzba na jahorini nije imala ambulantno vozilo u voznom stanju. te gorstake na jahorni insteresuje samo profit, nemaju uposte sluha za odgovornost i obavze, za moral nikad verovatno nisu ni culi i ne znaju ni sta znaci. samo se busaju u prsa kako jedino na jahorini ima skijanja a ni to nije plod njihovog rada vec dar prirode. samo ocekuju da ih neko tapse po ramenu i govori kako je sve super i divno i krasno, a rat je izgovor za sve. ovo je upuceno svim odogovornim u olimpijskom centru jahorina, pa da vidim kako se nosite sa kritikama!

veverica

Sto su se Vipovci ucutali i sto nema prognoze za naredne dane?Zao mi je devojcice

alfa

Dobro jutro,
ja sam se sinoc vratio sa Jahorine i evo ukratko kakvo je stanje;
stigao sam u proslu subotu i do cetvrtka je bilo savrseno.Suncano i bez vetra a staze jako dobro pripremljene uprkos sto snega nije bilo previse.Na stazama ima dosta leda i treba biti jako pazljiv i koliko je to lose toliko je i dobro jer kada i malo padne snega onda se staze poprilicno dobro srede.Najgore stanje je na idiotskoj dolini(lift poljice,sredina staze) gde je na dva mesta izasla zemlja sa kamenjem i na Ogorjelici I kod prevoja na 300-400 metara od kraja gde je ogromna ledena ploca ali je ona ogradjena i oznacena.Ima ga i na ostalim mestima i stvarno treba dosta pazljivo skijati.U cetvrtak ga je dosta napadalo ali oluja koja je pocela u petak popodne,nastavila se tokom noci i ujutro i koliko sam vidio vecinu snega je oduval;a i ostavila samo led.Liftovi nisu radili zbog vetra kada sam krenuo nazad ali stvarno nisam siguran na sta ce liciti staze kada vetar stane jer nije oluja sa snegom nego oluja koja odnese ono sto je napadalo u cetvrtak.Uglavnom,skijanja ce sigurno biti ali za pravo uzivanje ce ipak trebati da ga jos napada.
Ako koga jos nesto interesuje neka slobodno pita a ja cu se potruditi da pruzim odgovor,pozdrav

AzzazeL

Snow-forecas server je pao. Sigurno ova mecava pogodi i njih ;D ;D ;D

veverica

Hvala na informacijama...iskreno se nadam nepredvidivosti Jahorine i da ce pasti do 7-og bar jos 5 cm

mrme

Quote from: azzazel80 on 03 February, 2008, 10:56:16
Snow-forecas server je pao. Sigurno ova mecava pogodi i njih ;D ;D ;D
Kod mene radi najnormalnije.

veverica

i sta kazu za cetvrtak,petak,subotu i nedelju od 7-10?

mrme

To je 3-day forecast,tako da nema za te dane,al do utorka je sve sneg,doduse nisu neke obilne padavine,al bolje ista nego nista http://www.snow-forecast.com/resorts/Jahorina/3day/top evo ti pa pogledaj.

AzzazeL

Kada VIP ne odgovara, forumasi daju weather info ;D

[prilog je obrisao administrator]

mrme


supra

   2  ;)
+
   1  ???
+
   2  ::)
+
   2  ;D
+
   1  :(
=
   8 cm !!!  >:(




veverica