• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2008, 14:15:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

mrme

Quote from: ziponja on 02 February, 2008, 20:34:36
Quote from: Ogi on 02 February, 2008, 20:33:21
Quote from: ziponja on 02 February, 2008, 20:02:56Znam da cu mnoge razocarati

Razocarati???  ???
Pa to radi dramaticnosti  :P :P :P
Haha procitas prvi deo recenice i smoris se,i odustanes od druge polovine  :D

Ogi

Cek bre... morao sam opet da procitam... kazes, MECAVA ? Da li to mislis na SNEZNU mecavu ili na... jak vetar? Sto se i ne zove mecava doduse...  :-X

ziponja

Quote from: Ogi on 02 February, 2008, 20:57:38
Cek bre... morao sam opet da procitam... kazes, MECAVA ? Da li to mislis na SNEZNU mecavu ili na... jak vetar? Sto se i ne zove mecava doduse...  :-X
SNEZNA MECAVA

veverica


Ogi

Kakva je sada situacija, koliko sam skapirao ti si tamo?  ???

veverica

Jel jos pada?Koliko je cm napadalo?

Filipino

Sad je kasno,kad je pola gosti otkazalo.Propade mi ova smjena,al' nadam se da ce uskoro zapadati.

gordon99

Quote from: Ogi on 02 February, 2008, 22:40:30
Kakva je sada situacija, koliko sam skapirao ti si tamo?  ???

Upravo sam se vratio sa Jahorine. Situacija je sledeca. Snega na Jahorini ima. Nije to ne znam koliko puno ali dovoljno da se skija. Ima puno leda ali da ga nema mozda skijanja ne bi ni bilo. Danas su staze bile puste. Skijanje samo na poljicama, zahvaljujuci ski liftu. Razlog tome je kao sto je vec receno lose vreme, jak vetar i magla. Poceo je sinoc i to posteno. Nadao sam se da cu i danas skijati. Jutros otvorim oci a ono duva jos jace a plus nema ni struje(sator). Tuga.
Da rezimiram. Cim stane vetar, skijanje se nastavlja. Ako vetar i odnese sneg ipak ostaje onaj led koji sam spominjao. :)
Eto toliko od mene.
Pozdrav

veverica


Ogi

@Gordon99  Cekaj, znaci tvoj rezime ne podrazumeva "sneznu mecavu" koju spominje Ziponja? Ja ne znam ko ovde koga, ali nesto definitivno nije u redu kada niko osim Ziponje ne podrazumeva tu navodnu "sneznu mecavu" a mi ovde crkavamo ocekujuci sneg. Niko se ne javlja.



AzzazeL

Ziponja, da li je to bila mecava od nekih 10 min ;D Nece da napada ni ove godine. :'(
Ja dolazim 16-og, i uvijek sam imao srece. Prosle godine sam dosao na baru i preko noci je napadalo 30-40cm :) Valjda ce i ove godine isto!!!
Ma neka ostane ovako - dobro je. Bio sam pretprosle sedmice i bilo je super, osim sto sam morao na totalnu reparaciju borda.

Pozdrav svim Vipovcima iz Banja Luke.

lala0212000

      Devojcica je prebacena helikopterom na VMA u Beograd a stanje joj je i dalje ne promenjeno u komi je i dise uz pomoc aparata. :(

viking-pa

snega moze a i nemorada bude, ali zato dobre kruske na jahorini ima vazda.josh malo i stizemo.jahorino spremaj se! 8)