• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2008, 14:15:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mrme


ziponja

Evo one fotke od jucer sto sam obecao. Sad vidite kako ce biti sa novim snijegom.
Super !!!

[prilog je obrisao administrator]

mrme

Bravo Zip,hvala,pa se vidimo uskoro,valjda ce ga napadati pa da bude jos bolje.

neredlija


cos

UPRAVO PRESTAJE PADATI  :( PALO JE NOVOG SNIJEGA UKUPNO OKO 15 cm

nixid

bice snjega, ja sam bio prosli vikend staze su bile prilicno izrovane i puno je bilo leda, ali nema veze :) bitno je da se skija....vidimo se u subotu jeeeeeee

Ogi

Pa super, 15 cm je super, pa to je pola ovoga sto je do sada bilo!  :D
Kakva je sada situacija, pada li?

Neka pada barem jos jedan dan od ovih 4-5 koliko je najavljeno na ovom sajtu i bice sjajno!

veverica

Dolazimo suprug i ja na produzeni vikend od 7-og-10,pa me zanima da li to sada ima 45 cm?Neko je pominjao da je padao mokar sneg danas.

neredlija


veverica

Da na ski infu pise 30,verovatno tih 15 sto je palo je bilo mokro pa se istopilo

mrme

Vidis na web cam-u po krovu Satora koliko je palo snega.

vip-jahorina

svaki put moramo objasnjavati da se ne moze sabirati novi i stari snijeg.
zato nebi da govorim o visini novog snijega, nego o stazama.

sad sam se vratio sa skijanja i obisao prilicno staza. veoma dobre su, valjda ih je novi snijeg prekrio, a bio je mokar sto nam je i trebalo.
stvarno su nepotrebni stalni upiti: jel pao? kakve su staze? ima li ovo, ima li ono...
Vazno: STAZE SU VEOMA DOBRE, SNIJEGA IMA ZA SKIJANJE DOVOLJNO.

Jedino je vjetar problem koji moze da se sa vremena na vrijeme pojavi, ali to moze i sa 3 metra snijega. zato se opustite i spremite za skijanje....

mrme

Evo,pa po krovu procenite koliko ga je palo,juce je krov bio bez snega.Poz

[prilog je obrisao administrator]

vip-jahorina

mala replika: po krovovima se ne gleda koliko je palo, pogotovo kad su tem. u plusu. u svakom slucaju on se na stazama hvata, jer su tamo minusi, a na krovu plus....
a i onda kad se uhvati, postu su krovovi veoima strmi i glatki: snijeg spadne (vec od nekik 10 cm) pa prekije novi itd.....

Planina je cudna stvar ;)

neredlija