• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2008, 14:15:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Onill


cos

VECERAS NEMA MUZIKE U LAVINI ZBOG BOMBASKOG DOGADJAJA NA PALAMA I POGIBIJE 2 COVJEKA . ALI EVO JEDNE RADOSNE VIJESTI VECERAS OKO 23:00 TREBALO BI DA KRENE PADATI SNIJEG PA CJELU NOC TAKO. JAVLJAM CIM KRENE PADATI .

crnogorac

Ljudi ima li tog snijega ili cu dzaba dolaziti u subotu

mrme

Ajde Zip nabaci koju fotku,vidis da cekamo   ;)

irvas

Interesuje me kakvo je stanje hitne medicinske sluzbe na jahorini? Ne pitam ovo bez veze vec povodom nezgode koja se desila danas  gde je jedna osoba izgubila svijest nakon pada na stazi. Da li je istina da je vozilo hitne sluzbe na jahorini vec dva dana u kvaru i ko je, majku mu, odgovoran za takvo bahato ponasanje??

Ogi

Quote from: cos on 30 January, 2008, 20:09:35
VECERAS NEMA MUZIKE U LAVINI ZBOG BOMBASKOG DOGADJAJA NA PALAMA I POGIBIJE 2 COVJEKA . ALI EVO JEDNE RADOSNE VIJESTI VECERAS OKO 23:00 TREBALO BI DA KRENE PADATI SNIJEG PA CJELU NOC TAKO. JAVLJAM CIM KRENE PADATI .

Zivo me zanima na osnovu cega se ti toliko kunes u sneg... mislim, daj Boze da si u pravu...

mrme

Bice snega,po svim prognozama je najavljen,ostaje samo da vidimo koliko ce ga pasti.

neredlija

Ja ne idem spavati, pa ako poène padati javite  ;D

Mega Deki

Ljudi SNEEEEEEEEEEGGGGGGG. Zamislite jos ne pada a ja se pakujem. Treba mi uteha kao i svima
Mega Deki

Pedja

Irvas, sluzba radi. Izuzetno su brzi.

lala0212000

   Ta osoba koja je izgubila svest na stazi je devojcica od 13 godina iz Novog Sada. Pala je i povredila bazu lobanje, trenutno je u Sarajevu gde se nalazi u komi i dise pomocu aparata, a lekari se bore za njen zivot. LJUDI NOSITE KACIGE!!!

cos



neca


MIKY

Quote from: cos on 31 January, 2008, 08:53:53
PADA SNIJEG :D :D :D :D :D


sta je ovo, ocemo li dobit kakvu potvrdu ili najavu za snijeg, ALOOOOOOOOOOO ??? ??? ??? ??? ??? ???