• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2008, 14:15:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Onill

heh...cuces nas najglasniji smo ;D...a onda navece lavina ...ma da ne prica...

mrme

Pa mi smo radije gosti Di Sole-a,al mozda skoknemo i do Lavine.

Onill

meni lavina blizu...pa cesto cugamo gore...al ko zna ide luda ekipa...bice svega ;D

cos

 ;D
UPRAVO IZLAZIM NA STAZU DA VIDIMO KOKO CE BITI .JAVICU KAKVO JE STANJE STAZE OKO 17:00

Mega Deki

Imamo li svezih vesti sa staza od danas ili je jos rano za to?
Mega Deki

Mega Deki

Znaci poranio sam. Moracu u subotu da dodjem da proverim pa kako bilo da bilo  :)
Mega Deki

Onill

za sutra na snow-forecast najavljuju cijela 4 centimetra za jahorinu..

ziponja

Danas sjajno. Kao iz bajke. Sunce, nema vjetra, nema skijasa, staze sjajne, nema kamena , sta da kazem ??
Imam forke , koje cu poslati kasnije. Sad kupanje, mocenje, cijedjenje, cvarenje, parenje, pa onda fotke.
A fotke su sjajne

neredlija

Ma naravno da je super...Uf, ne mogu doèekati subotu  :o

ziponja

Quote from: Onill on 30 January, 2008, 15:33:03
za sutra na snow-forecast najavljuju cijela 4 centimetra za jahorinu...masala! :o
zvao sam par hotela da vidim da li ima mijesta od 09.02 ako ne bi otisao u subotu... mjesta svuda ima...
He he he . Toliko negativne energije jos nisam susreo u jednom liku.

Onill

heh...zipe za razliku od tebe ima nas koji radimo i kojima je svaki dan godisnjeg dragocjen...

ziponja

Quote from: Onill on 30 January, 2008, 18:34:46
heh...zipe za razliku od tebe ima nas koji radimo i kojima je svaki dan godisnjeg dragocjen...
Kakve to ima veze sa stalnim kukanjem na forumu . Radi li praca, sto ne radi praca, hoce li biti snijega i znas i sam sve ostalo. Zabrinut si vec mjesec i po unaprijed i jos nisi odlucio da li dolazis ili ne.
Mislim , stvarno.
Uostalom ne znam sto se ja mijesam u to , to je tvoj problem, a moje da ne citam to.
Kukaj ti i dalje slobodno, meni ne smeta...
:D :D :o :o :o

Onill

heh...ako ti smatras da ja kukam  evo necu vise...haha....a mislim da nisam samo ja jedan od onih koji neznaju da li da dodji ili ne... ali posto ti kazes da si danas extra skijao ja pozivam sve da dodju ovaj vikend ili ti ovu sedmicu na Jahorinu da skijaju.

neredlija


cos

DANAS JE BILO DOSTA BOLJE OD JECERASNJEG DANA ZBOG TOG STO JE BILO TOPLIJE PA JE POPUSTILO TAKO DA JE BILO SKROZ MALO LEDENI PLOCA . OGORJELICA JE BILA EXTRA , POLJICE SU BILE LOSE SAMO NA JEDNOM PREVOJU U VRHU STAZE PROGLEDALA JE STAZA JER JE BILO TOPLO. ALI SUTRASNJI SNIJEG STO TREBA PASTI BI TREBAO DA POKRIJE SVE TO.  ;)