• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Vikendica Masa - naselje Sator

Started by Pedja, 24 January, 2008, 16:55:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Pedja

Provjeriti smijestaj obavezno prije uplate. Vikendica nema dva parking mjesta kako stoji u opisu iste na internetu. Vikendica nema tri sobe sa po tri lezaja. Vec jednu prostoriju u prizemlju sa dva kauca, jednu prostoriju na prvom spratu sa jednim lezajem ili bolje reci sofom i na drugom spratu dvije male sobe sa po tri lezaja. ako ste visoki preko 190 cm ponesite dodatak za krevet. Viendica ne posjeduje masinu za pranje vesa. Poslije prvog razocarenja kada smo dosli sada smo se navikli i dobro organizovali. Za porodicu koja dolazi poslije nas nema brige oko cistoce objekta posto smo sve generalno sredili. Pozdrav

zum

ta ti je kuca prije bila u vipu pod imenom IVAN ili OJLA pa vec par godina nije, ocigledno ne odgovara nekim standardima,
pa slovenici mislili da su pametni i uzeli je u ponudu.
ja znam da baba, koja je vlasnica kuce, nije bas sva svoja.

puno srece svima koji dolaze u MASU (IVAN ili OJLA)

hoss

To je bivsi Ivan,bili tamo prije par godina,kuca nije bila renovirana(koliko vidim ni sad nema velikih promjena),
ali je bila cista i topla sta je uz 1.5 m ;D snijega te godine bilo sasvim dovoljno za dobar odmor.
A sta se tice vlasnice,mogu reci da je jedna od najpristojnijih i najpostenijih vlasnica kuce koje sam dosad
upoznao,a upoznao sam ih dosta.Jedino nisam siguran da je ona jos uvijek vlasnica.

vip-jahorina

Nismo tamo nikad obecavali parking!!!
Imali smo strasno puno reklamacija na tu kucu, pa smo je veoma brzo skinuli iz ponude.
Sve prizube su bile: prljavo, puse kroz rupe, kanalizacija, struja, grijanje (kad nema struje)

Za vasu informaciju:
Sve vikendice kojima nudimo Parking i imaju parking osiguran. Mozda si ti nesto pogresno razumio?

greeny

Quote from: Pedja on 24 January, 2008, 16:56:19
Viendica ne posjeduje masinu za pranje vesa.
Masina za ves???????????!!!!!!!!

alfa

Quote from: greeny on 25 January, 2008, 08:32:24
Quote from: Pedja on 24 January, 2008, 16:56:19
Viendica ne posjeduje masinu za pranje vesa.
Masina za ves???????????!!!!!!!!
A kucna pomocnica je alkoholicarka,mermer uopste nije sa hvara a i djakuzi se cuje kada radi ;D ;D ;D

Pedja

Greeny ako neko ostaje 14 dana onda mu treba i masina za ves. A ako isti smjestaj platis 115 eura dnevno onda bi trebao da imas i taj parking prostor i masinu za ves. Gazdarica je i dalje Ravijojla Mandic inace doktor ritmicke gimnastike. Ona i nije losa, vjerovatno ulaze koliko moze.

vip-jahorina


alfa

Pa i nije mi bila zelja da pametujem ali eto bar sam za vlasnicu pogodio :)
Sto se tice helikoptera,parkinga,ves masine i slicno najnormalnije je da se neko informise ili pita za sve sto ga interesuje u vezi putovanja i objekta koji je rezervisao i da insistira na stvarima za koje je dao pare.U slucaju da objekat nema ono sto je neko platio cak je i nas zakon(koji su manjkavi i nedoreceni) predvidio institucije kao sto su Turisticki organizacija i Udruzenje za zastitu potrosaca koji trebaju da sankcionisu ovakve stvari.Ako je neko vec izdvojio 1600 eura za 14 dana a jedinu zalbu koju je uputio je ovaj sajt onda ce se takve stvari desavati i ubuduce.Moj komentar je bio u tom pravcu da neko ne bi napisao PISALO I NA TARABI  P.... A JA SLOMIO K.... :D
Ipak je ovo sajt o Jahorini,stanju na njoj,smestaju,vrlinama i manama ali ako je sajt samo o VIP-ovim objektima  onda se iskreno izvinjavam.Ja sam vec dva puta koristio vase vikendice i nisam imao nikakvih prituzbi a da sam imao to bi vam sigurno i rekao i trazio da uradite nesto po tom pitanju.Drugarski pozdrav...

vip-jahorina

Sajt je o Jahorini, a ne o nasim objektima.
Problem je sto TZ ne moze ragirati na ovo, nego vlasnik bi morao vratiti novac gostu. A to je veoma opipljivo zakonsko pitanje, tako da uglavnom ne bude nista od toga. Stvar je da se ovdje moze iznijeti sta kome smeta, naravno bez vrijedjanja.

alfa

Slazem sa sa vecinom sto ste naveli i zato je moj komentar bio u cilju da ljudi obrate paznju sta placaju(i kod koga) i sta dobijaju za te pare.Jedino se ne slazem da TZ ne moze nista da uradi po ovom pitanju jer ona izdaje dozvole za izdavanje objekata pa ih ona moze i ukinuti i kazniti.Kao sto sam napisao,u ovom slucaju se treba obratiti sa zalbom i to;ako je smestaj nadjen preko oglasa onda vlasnika prijaviti TZ ili instituciji koja je zaduzena za turizam a ako je smestaj uplacen preko agencije onda prijaviti agenciju za propuste.Zakon postoji i primenjivace se onda kada to budu trazili ljudi koji su osteceni i prevareni za pare koje su dali.Ako VIP moze da ima u ponudi jako dobar smestaj koji ima ono sto i pise na sajtu(u sto sam se uverio kao vas korisnik) onda i drugima ne treba dozvoliti da kvare utisak o Jahorini.Jedino sto moze biti veoma opipljivo je sto ce nezadovoljan gost,umesto da dovede jos svojih prijatelja na Jahorinu,otici nezadovoljan i nece se vise vratiti a svoje utiske ce preneti na prijatelje i poznanike.
Sedam godina dolazim gore i sigurno sam doveo 20-tak ljudi koji su sada redovni gosti gore a vecina koristi vase usluge.Svako od nas ceni svoje pare i ne voli biti prevaren za iste, pa pazljivo bira i odlucuje.
Ko ne trazi ono sto je platio nece ni dobiti :)

marija

Quote from: vip-jahorina on 25 January, 2008, 11:24:10
A ne ovo napucavalje kod slovenca i prodavanje MAGLE....

ovo vrijedi ali isto kao i za Jahorinu ili bilo koju drugu planinu, a to znaèi od vlasnika do vlasnika odnosno od agencije do agencije, netko æe biti realan u prezentiranju a netko neæe.

Imam jako pozitivnih primjera iz Slovenije (a i sa Jahorine) tako da se ne mogu s tim u potpunosti slo¾iti.

ziponja

Ali ti koliko ja vidim nisu ni slovenci. Registracija im je sa Pala , ne iz Slovenije .
Ne bitno, ali sam primjetio to .Ne mora biti tacno !!

Oskar

115 eura dnevno, i 4 zvezdice na oficijelnoj ponudi uredno registrovanog sajta.Vrhunska prevara ! Trecinu novca moras dati unaprijed i sto ti preostaje kad sa petoro djece banes u katakombu. Da trazis TZ po planini??? Pisite o losim stvarima i tako cete najbolje pomoci razvoju turizma na Jahorini.