• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Romanticna vikendica

Started by unnaa, 22 January, 2008, 09:32:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

unnaa

Da li neko postoji li na Jahorini neka romanticna vikendica, sa kaminom(onim dobrim ugradjenim, a ne onom kamin peci! ), dobrim grijanjem, sredjenim kupatilom, uopsteno malo luksuznije sredjenom , samo da nije previse velika?

Jedino sto sam nasla je ona vikendica BIJELA, ali je stvarno pretjerano skupa za samo 2 osobe, a i popunjena do marta!

Ako mozete , molim vas da mi malo pomognete, ili da me uputite gdje da potrazim takvo nesto!

Hvala unaprijed!


unnaa

To sam vidjela,jer danima uzalud trazim nesto slicno,mada mi cijena nije toliki problem ( al ne bas 170 eura na dan! - kao ona vikendica BIJELA!)
Da li mozda znas postoji li neko ko ima takvu vikendicu a da je izdaje?
( Kad sam rekla da bih voljela da je dobro sredjena nisam mislila bas da mora imati djakuzi i sl. perverzije, al kamin, tv, grijanje i to , bi trebalo da ima! )

Hvala ti unaprijed !

ziponja

MOzda bi i nasla , kada bi rekla za koji period ?? Pa da se raspitamo. Sto da ne ??

unnaa

Pa otprilike dani neki od petka do ponedeljka u februaru, nista odredjeno, 3 dana recimo, kao produzeni vikend!

Jos jednom hvala!

vip-jahorina

ne vjerujem da ces naci nesto. termini su uvijen 7 dana, subota-subota

unnaa

A zar se nigdje ne moze otici na planinu na neki  romanticni vikend,osim po hotelima?

Onill

moze ponesi sator i drva za vatru i lagana romantika na vrh jahorine

unnaa

Ha ha, sweet, al nije bas udobno,zar ne?! 8)

Onill

ma udobno je meni samo da je nagovoriti neku na taj experiment ja bih odmah isao s tim fazonom kao na mont everestu:)

unnaa

Pa sarm bi tu trebao odigrati svoje... ;)

Onill

sve ovo ide u svrhu promocije jahorine!

unnaa

Ma da, dvoje je dovoljno za romantiku bilo gdje,ali kad pozelite malo odmora, negdje sasavim sami, u nekojm toplom ambijentu, ( a pustite masti na volju!) , nesto malo drugacije...

vip-jahorina

unnaa,
sve kuce pa i hoteli se iznajmljuju na 7 dana. zakon trzista.
pogotovo kuce koje su na nivou, se veoma brzo izbukiraju.
naravno da ti mozes doci na romanticni vikend na Jahorinu, ali kao sto rekoh neces naci kucicu za taj poduhvat.

kreni od sebe, da imas kucu ovdje pa je izdajes i mozes je bez problema izdati za cijelo vrijeme sezone, koje i nije bas predugo, nekome na romanticni vikekend, pa ti propadne semica prije i poslie. super posao, zar ne?