• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 13 January, 2008, 11:03:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


stara

samo reci... za druge... moje su spremne na sve uvjete i nije mi ih ¾ao.. vrijeme je za nove dogodine

mrme

Jel skijao ko danas,oce li se neko oglasiti,kakvo je skijanje bilo danas,dolazi nova smena,pa da znaju sta ih ceka.

metrobg


mrme

Au hvala na informacijama al nisi nas bas obradovao.

appendix68

Ni malo...  :o
Al sam i ja blatnjave srece.  :-\

mrme

Valjda ce nesto pasti,postoje neke pozitivne najave pa valjde ce nesto pogoditi.

Ogi


tihanat


alfa

Quote from: mrme on 18 January, 2008, 22:13:46
Valjda ce nesto pasti,postoje neke pozitivne najave pa valjde ce nesto pogoditi.
Pozitivnih najava koliko hoces od novembra a snega nema pa nema i jedino sto nas moze pogoditi je kamen u glavu ;D
a mi se i dalje nadamo...

YETI

Koliko vidim, nesto je padalo gore :D.

alfa

Jeste nesto malo,vidi se po krovu na hotelu Sator ali pogledaj temperaturu za sutra i prekosutra :-*
uzas

YETI

Da, najavljuju visoke temparature. Ali po porognozama sledece sedmice bi trebalo padati. Ja sam na Jahorini 26-tog i nadam se da ce do tada nesto pasti. Pa kad sam prosle godine skijao svih sedam dana na onako losu zimu i ove cu. Nosim dva para skija, jedne cu da derem, druge na krpanje...

alfa

I ja sam gore od 26-tog i sve sam manje optimista.Prosle sam dolazio dva puta po sedam dana zbog 5-6 dana(kvalitetnog i dobrog) skijanja a ostalo... :-*

YETI

Samo opusteno... prognoza za sledecu sedmicu nam ide na ruku. Nece nas Jasha iznevjeriti ni ovaj put, siguran sam.